اخبار سیاسی

بودجه و برنامه ریزی برای فدراسیون های المپیکی بررسی شد

اولین نشست اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در سال 1399 با موضوع بررسی بودجه و برنامه ریزی برای حمایت از فدراسیون ها و ورزشکاران المپیکی برگزار شد.

17 خرداد 1399

دستورالعمل قیمت گذاری خودرو در سال 99 امروز تعیین می شود

به گزارش تجارت نیوز، بنابر خبری که خبرگزاری تسنیم منتشر کرده، هشتاد و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار امروز برگزار خواهد شد و یکی از مسائلی که در آن مورد بررسی قرار می گیرد، ارائه گزارش دبیرخانه کمیته تنظیم بازار خودرو از فرآیندها و ضوابط سیاست گذاری...

16 خرداد 1399

شیوع کرونا منجر به رشد 110 درصدی مصرف اینترنت مخابرات شده است

خبرنگاران: مصرف اینترنت مشترکان مخابرات نسبت به ترافیک مشابه سال گذشته 110 درصد افزایش پیدا نموده است.

16 خرداد 1399

خداحافظی آلمانی ها با سفرهای تابستانی ، دلیلی برای لغو محدودیت سفر نیست

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان تاکید نمود که هشدارهای مسافرتی در این کشور لغو نشده و آلمان یک بار دیگر دست به عملیاتی عظیم برای بازگرداندن شهروندانش نخواهد زد.

14 خرداد 1399

خبرنگاران وزیر خارجه بلاروس: نیازی به یاری روسیه در مبارزه با کرونا نداریم

مسکو - خبرنگاران - وزیر امور خارجه بلاروس با اعلام اینکه مینسک نیازی به یاری روسیه برای مقابله با کرونا ندارد، خرید کیت تشخیص کرونا و دستگاه های ویژه برای تست کرونا از روسیه را رد کرد.

14 خرداد 1399

پلیس کانادا هویت عامل حمله به عابران پیاده را خاطرنشان کرد

عصر خودرو- پلیس تورنتو خاطرنشان کرد راننده خودرویی که عابران پیاده را زیر گرفت آلک میناسیان نام دارد. به گفته پلیس در این حمله دست کم 10 نفر کشته و 16 نفر زخمی شدند. تحقیقات پلیس کانادا درباره انگیزه این حمله ادامه دارد.

12 خرداد 1399

مخالفت بارزانی با سفر عدنان الزرفی به اربیل

یک منبع سیاسی کرد عراقی از مخالفت مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان این کشور با سفر عدنان الزرفی نخست وزیر مامور تشکیل دولت خبر داد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران برآیند پیشگیری از شیوع کرونا در جنوب کرمان

جیرفت - خبرنگاران - بنا به گفته مسوولان، با وجود غربالگری 95 درصدی جنوب کرمان و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه بهداشتی، محدودیت های کرونایی در این منطقه همچنان ادامه دارد.

8 خرداد 1399

کانادا از آمریکا شکایت کرد

وزیر خارجه کانادا در بیانیه ای از شکایت اوتاوا علیه واشنگتن درباره اعمال تعرفه های گمرکی به سازمان تجارت جهانی اطلاع داد.

7 خرداد 1399

کانادا و اتحادیه اروپا تجارت آزاد را کلید می زنند

قرار است کانادا و اتحادیه اروپا در دسامبر امسال میلادی، تجارت آزاد میان دو منطقه را شروع نمایند.

1 خرداد 1399

قربانیان کرونا در فرانسه بیش از 3000 نفر شد ، تا 48 ساعت دیگر بیمارستان های این کشور پر خواهد شد

مقامات فرانسه اعلام کردند طی 24 ساعت گذشته 418 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان در این کشور به 3024 نفر برسد.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هیل: ترامپ مردم آمریکا را در قتلگاه داو جونز قربانی نکند

تهران- خبرنگاران- تارنمای هیل با انتقاد از عملکرد رییس جمهوری آمریکا در مقابله با کرونا هشدار داد که دونالد ترامپ بخاطر منافع مالی، مردم این کشور را به قتلگاه داو جونز نبرد.

31 اردیبهشت 1399

با مزیت های زندگی در کانادا آشنا شوید

کانادا فقط کشوری با مالی پویا نیست، این کشور پهناور امن و پایدار است، سیستم های مالی، سیاسی و نظام بهداشت و سلامت در این کشور در استانداردهای بالایی قرار گرفته است، کانادا میتواند به بهشتی بر روی زمین برای سرمایه گذاران تلقی گردد. در ادامه بیشتر از مزیت...

28 اردیبهشت 1399

ترکیه عربستان سعودی را به پنهانکاری در خصوص ویروس کرونا متهم کرد

وزیر کشور ترکیه گفت که عربستان سعودی به هیچ کشوری از ابتلای عمره گزاران به ویروس کرونا خبر نداده بود.

26 اردیبهشت 1399

تردد از درب منازل در کل استان تهران در روز طبیعت ممنوع است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از ممنوعیت تردد از در منازل از صبح 12 فروردین تا سرانجام روز 13 فروردین (روز طبیعت) در تمام شهرستانهای استان تهران اطلاع داد.

26 اردیبهشت 1399

افزایش فشارهای جامعه بین المللی به آمریکا برای لغو تحریم های ایران

پایگاه خبری ـ تحلیلی آمریکایی گزارش داد به دنبال شیوع ویروس کووید-19، جامعه بین الملل فشارها به دولت ترامپ برای کاهش تحریم های ایران را افزایش داده است.

22 اردیبهشت 1399

نخست وزیر کانادا توسط علاء الدین نقره داغ شد

نخست وزیر کانادا یکی از چهره های محبوب بسیاری از علاقه مندان به صنعت مد است. نخست وزیر کانادا فارغ از مقام سیاسی خود به علت ظاهرش فردی جذاب است. اما به نظر می رسد این ظاهر برای ترودو دردسر ساز شده است.

22 اردیبهشت 1399

مخالفت فراکسیون های سیاسی شیعه عراق با الزرفی ادامه دارد

یک نماینده عراقی اطلاع داد که فراکسیون های سیاسی شیعه همچنان با عدنان الزرفی مأمور تشکیل کابینه جدید در این کشور مخالف هستند.

20 اردیبهشت 1399

ناتو: روسیه از بحران کرونا برای پیشبرد منافعش استفاده نمی کند

فرمانده عالی نیروهای متحد ناتو در اروپا با این نظریه که روسیه می تواند از بحران شیوع ویروس کرونا در دنیا برای رسیدن به منافع خود در دنیا استفاده کند، مخالفت کرد.

20 اردیبهشت 1399

احتمال بقای طولانی تر ویروس کرونا در یخچال و فریزر

تسنیم/ یک متخصص عفونی با بیان اینکه ویروس کرونا با گذر زمان ضعیف تر نمی شود اما گرما موجب افت پیک شیوع آن می شود، گفت: حداقل 65 درصد از مبتلایان هیچ گونه علائمی ندارند در حدی که حتی خودشان متوجه ابتلا به آن نمی شوند! و خود به خود مصونیت پیدا می کنند.

19 اردیبهشت 1399
تعداد: (217)