اخبار سیاسی

ظریف: ما همیشه به متجاوزان درس های خوبی داده ایم

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه ایران در طول تاریخ همیشه در برابر متجاوزان از خود دفاع نموده است، گفت: ما درس های خوبی به کسانی داده ایم که به (کشور) ما حمله نموده اند.

26 شهریور 1398

به روزرسانی آمار واحدهای صنعتی؛ کارنامه صنایع کوچک ایران منتشر شد

خبرنگاران: تصویر آماری صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به بهانه روز حمایت از صنایع کوچک ترسیم شد.

17 شهریور 1398

استادان مجرب در رشته روزنامه نگاری کم هستند

یک استاد ارتباطات گفت: متاسفانه در ایران به رشته روزنامه نگاری پرداخته نشده است، چراکه استادان مجرب در این رشته بسیار کم هستند.

15 شهریور 1398

77 ابتلا به تب کریمه کنگو طی سال جاری ، 5 فوتی به دلیل این بیماری تا کنون

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت ضمن تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی در ذبح دام جهت جلوگیری از انتقال احتمالی بیماری ها، در عین حال آخرین آمار ابتلا به تب کریمه کنگو طی امسال را خاطرنشان کرد.

12 شهریور 1398

ظریف روی دیگر مقاومت

ظریف تحریم شد. وزیر خارجه ای که با مقاومت در برابر فشار داخلی و خارجی تا کنون کمر خم نکرده است. تحریم او، شکست را از آن چه کسی کرد؟

9 شهریور 1398

برگزاری پنجمین جشنواره حماسه سرایی اقوام دنیا در بیشکک

جشنواره بین المللی حماسه سرایی اقوام و ملل دنیا برای پنجمین بار در قرقیزستان با هدف تحکیم پل های فرهنگی بین المللی، نزدیکی ملت ها، مساعدت به گسترش بردباری و دوستی برگزار گردید.

6 شهریور 1398

الکسی ناوالنی دستگیر شد

پلیس روسیه امروز (چهارشنبه) سیاستمدار اپوزیسیون این کشور را حین ترک منزلش دستگیر کرد.

2 شهریور 1398

طرح محدود کردن اختیارات نظامی ترامپ تصویب نشد

طرح نمایندگان دموکرات سنای آمریکا برای محدود کردن اختیارات نظامی رئیس جمهور این کشور به تصویب نرسید.

20 مرداد 1398

زمینه های توسعه مناسبات فرهنگی ایران و تاجیکستان آنالیز شد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وزیر فرهنگ جمهوری تاجیکستان زمینه های توسعه مناسبات و همکاری های فرهنگی دو کشور را آنالیز کرد.

8 مرداد 1398

سرعت برقراری ارتباط درلحظه های بحرانی ضعیف است

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه امروز تجهیزات ارتباطی به کار رفته در هلال احمر خوب است، گفت: البته مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد درباره برقراری ارتباط در لحظات اولیه وقوع بحران است که در یکی دو حادثه اخیر این ضعف کاملا مشهود بوده است.

7 مرداد 1398

مولر: اگر مطمئن بودیم ترامپ جرمی مرتکب نشده، می گفتیم، ترامپ: پرونده بسته شد، ممنون!

بازرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، این پرونده را مختومه اظهار داشت اما گفت: اگر مطمئن بودیم که رئیس جمهور جرمی مرتکب نشده، می گفتیم.

6 مرداد 1398

برومندی: ما پشت سر رهبر خود ایستاده ایم

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران گفت: ما پشت سر مواضع مدبرانه استکبار ستیزانه رهبر انقلاب ایستاده ایم.

4 مرداد 1398

اردن هوای امارات را دارد

وزیر خارجه اردن در سخنانی بر حمایت امان از ابوظبی تأکید کرد.

2 مرداد 1398

شورای انتقالی سودان همچنان در اختیار نظامیان باقی می ماند

تهران - خبرنگاران - نظامیان سودان پس از مذاکره با نیروهای آزادی و تغییر با درخواست آنان مبنی بر تغییر در چینش شورای انتقالی و در اختیار داشتن اکثریت اعضا از سوی غیرنظامیان مخالفت کرد. بدین ترتیب اکثریت شورای انتقالی سودان در اختیار نظامیان باقی می ماند.

25 تیر 1398

کی روش و تحریم علیه ایران!

به نظر می رسد فضاسازی های اجرا شده از سوی سرمربی سابق تیم ملی علیه ایران و مسائل تحریم، مسائل جدی را در روند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی به وجود آورده است.

23 تیر 1398

نخستین روز نمایشگاه کتاب چگونه گذشت؟

در اولین روز نمایشگاه کتاب تهران مانند همه اولین روزهای نمایشگاه های قبل، بخش هایی از نمایشگاه هنوز آماده نبود. همچنین نمایشگاه روز خلوتی را شروع کرد اما رفته رفته از عصر، بازدیدکنندگان بیشتری به نمایشگاه سر زدند.

21 تیر 1398

تحول راهبردی نظام صنفی رایانه ای با سند بیستون

تهران- خبرنگاران- فناوری اطلاعات این روزها در کوچک ترین الزامات زندگی مردم رسوخ کرده است. سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) سعی دارد با سند تحول راهبردی بیستون در این راستا قدم هایی بردارد.

20 تیر 1398

ثبت کامنت مشروط به درج نام و آدرس می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، به نظر می رسد چین تنها کشوری نیست که تصمیم دارد از میزان ناشناس بودن افراد در فضای اینترنت بکاهد.

19 تیر 1398

غلامی: حق عضویت ایران در پروژه های علمی بین المللی به طور کامل پرداخت شده است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با راهکارهایی توانسته ایم تاکنون حق عضویت ایران را در پروژه های علمی بین المللی پرداخت کنیم.

19 تیر 1398

باقری: چرا هیات مدیره استقلال تصمیم فنی می گیرد؟

فرشید باقری هنوز بر سر مواضع قبلی خود باقی مانده و قصد ندارد حرف هایش را پس بگیرد. باقری در عین حال منتظر تصمیم باشگاه استقلال درباره آینده کاری اش است.

16 تیر 1398
تعداد: (49)