سلامتی و پزشکی

بحرین مدعی خنثی سازی 2 عملیات تروریستی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه النشره، وزارت کشور بحرین مدعی خنثی سازی 2 عملیات تروریستی برای منفجر کردن دستگاه های خودپرداز در مناطق النعیم و جدحفص شد.

17 اسفند 1399

باز هم رد پای بوتولیسم در مرگ مشکوک پرندگان مهاجر؟!

خبرنگاران/مازندران پرونده پیشین تلفات مرگبار پرندگان وحشی در تالاب میانکاله پس از رد شدن ابتلا بیماری آنفلوانزا و نیوکاسل از سوی کارشناسان وقت دامپزشکی استان مازندران، تنها با طرح احتمال مسمومیت و بدون پیگیری علت مسمومیت بسته شد و این بار نیز گویا...

15 اسفند 1399

مارها چه کمکی به ما می نمایند؟

مارها فواید زیادی برای انسان و محیط زیست دارند و وجود آن ها مانند هر جانور دیگری در چرخه طبیعت ضرورت دارد. از سم مارها داروسازی استفاده می گردد. جالب است بدانید که از زهر مار می توان پاد زهر ساخت.

15 اسفند 1399

موسوی: مجلس تحقیق و تفحص از بورس را به اتفاق آراء تصویب کند

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر لزوم شفافیت عوامل مستقیم و غیرمستقیمی که در ایجاد چنین شرایطی برای بازار سرمایه نقش داشتند از کنندگان مجلس خواست که تحقیق و تفحص از بورس را به اتفاق آراء تصویب کنند.

15 اسفند 1399

دفاتر ازدواج و طلاق منطقه 3 تهران (آدرس و تلفن)

اطلاعات دفاتر ازدواج و طلاق منطقه 3 تهران (شریعتی، پاسداران، میدان ونک، میرداماد، قلهک، ظفر، دولت، اختیاریه و...) به همراه آدرس و شماره تلفن.

14 اسفند 1399

چین با سبقت از آمریکا بزرگترین شریک تجاری اروپا شد

چین در سال گذشته میلادی توانست به بزرگترین شریک تجاری اروپا تبدیل گردد.

12 اسفند 1399

افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت روستایی حاجی آباد، تصویب 16 مصوبه برای توسعه و پیشرفت منطقه

خبرنگاران/خراسان رضوی در جریان سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان زبرخان، مرکز جامع خدمات سلامت در روستای حاجی آباد این شهرستان افتتاح شد، همچنین در جلسه جمع بندی این سفر، 16 مصوبه در حوزه های گوناگون برای توسعه و پیشرفت شهرستان زبرخان به تصویب رسید....

12 اسفند 1399

روز اول جشنواره فجر 39؛ از حضور حاشیه ساز عادل فردوسی پور تا یک بی همه چیز

اولین روز جشنواره فیلم فجر تحت تاثیر محدودیت های کرونایی در فضایی آرام و کم حاشیه سپری شد، اما لحظاتی از حضور عادل فردوسی پور در فضای مجازی واکنش های را به همراه داشت.

10 اسفند 1399

تقویم آموزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام شد

تقویم آموزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای نیم سال دوم 1400- 1399 در اطلاعیه ای اعلام شد.

9 اسفند 1399

خادمی: نقش و وظایف بانوان، آنان را در دوراهی اشتغال و خانه نشینی قرار می دهد، مسائل حقیقی زنان، میراثی در دست دولت هاست

فعال و پژوهشگر حوزه زنان، خانواده و کارشناس سیاست گذاری فرهنگی گفت: مدل مطلوب اشتغال؛ در نظر دریافت نقش خانوادگی، اقتضائات روحی و جسمی، درواقع امنیت فکری بانوان در مشاغل رسمی و غیر رسمی است. این مسئله وجه مشترک مشاغل در هر دو طیف و مهمترین آسیبی است که...

9 اسفند 1399

خبرنگاران بازگشایی مدارس و دغدغه های والدین فسایی

شیراز-خبرنگاران-دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مناطق آبی (کم خطر) و زرد، موجب دل نگرانی برخی از والدین فسایی به ویژه در پایه های اول و دوم ابتدایی شده و آنان از این بیم دارند که دانش آموزان، ناقل...

8 اسفند 1399

عربستان بیش از 500 بیمارستان و مرکز درمانی یمن را تخریب نموده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، طه المتوکل وزیر بهداشت یمن امروز آدینه سخنانی را در مورد جنایت های جنگنده های متجاوز سعودی در این کشور، عنوان کرد و در این خصوص گفت: سعودی ها به صورت تعمدی مراکز درمانی یمن را هدف قرار می دهند.

7 اسفند 1399

مرگ یک آمریکایی پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر

بر اساس گزارش مقامات بهداشتی در ایالت کالیفرنیای آمریکا، یکی از کارکنان بهداشتیِ مرکز پزشکی ایروین در این ایالت پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر جان خود را از دست داده است.

7 اسفند 1399

یاری: باشگاه استقلال کشتی را با فوتبال اشتباه گرفته است، خیانت کردند

عضو کادرفنی تیم کشتی استقلال گفت: تیم رقیب حاضر بود بدون کشتی دریافت پولی بیشتر از استقلال به یونس امامی بدهد و جریمه این ملی پوش خیانت به خانواده کشتی است.

6 اسفند 1399

خبرنگاران آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در خراسان جنوبی خسارت زیادی داشت

بیرجند - خبرنگاران - استاندار خراسان جنوبی گفت: شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، تعداد قابل توجهی از واحدهای مرغداری استان را درگیر کرده و خسارت های زیادی به همراه داشته است.

3 اسفند 1399

انواع پوست (معمولی، خشک، چرب و مختلط) و ویژگی های آنها

انواع پوست در یک تقسیم بندی کلی به چهار نوع پوست نرمال، خشک، چرب و مختلط تقسیم می شوند. این تقسیم بندی براساس میزان فعالیت غدد سبوم و میزان ترشح چربی صورت می گیرد. متخصصین پوست براساس ویژگی ها و در نظر دریافت شرایط پوست می توانند به بهبود کیفیت...

2 اسفند 1399

خبرنگاران آمل در بن بست چهار ماهه کووید قرمز

ساری - خبرنگاران - شهرستان آمل که اکنون چهارمین ماه از شرایط قرمز کرونایی خود را سپری می کند ، با اعمال محدودیت های شدید نه تنها از حالت قرمز کرونایی خارج نشده ، بلکه قرمزتر شده و این شرایط رفته رفته مردم را نسبت به اجرای پروتکل ها و محدودیت ها سهل انگارتر...

1 اسفند 1399

چند راه چاره ساده برای کاهش استرس

در این مطلب، چند راه چاره ساده به منظور کاهش استرس ارائه شده است که می تواند بسیار مفید باشد.

30 بهمن 1399

خبرنگاران نخستین سلامتکده ویژه درمان کرونا در مشهد افتتاح شد

مشهد- خبرنگاران- نخستین سلامتکده ویژه درمان کرونا با رویکرد طب ایرانی و مکمل روز سه شنبه با حضور سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مشهد افتتاح شد.

30 بهمن 1399

خبرنگاران احمدی: ملاقات با تیم فوتسال برزیل برابر با50 بازی با تیم های آسیایی است

تهران- خبرنگاران- ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند گفت: بازی با تیم ملی فوتسال برزیل برابر با 50 بازی با تیم های آسیایی است و ما خیلی مشتاقیم که با تیم های برتر جهان بازی محبت آمیز برگزار کنیم.

29 بهمن 1399
تعداد: (323)