اخبار صنعت

واگذاری معادن سودده به افراد خاص!

رئیس اتاق صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن گلایه از کم توجهی ها به حوزه معدن در کشور از معادن به عنوان یک ظرفیت کم نظیر اما مغفول در کشور یاد کرد و گفت: معدن گرفتارترین بخش فراوری در ایران است.

17 فروردین 1398

46 واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه محقق اردبیلی فعال است

به گزارش خبرنگاران، برومند صلاحی عصر چهارشنبه در شروع چهارمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت برق در دانشگاه محقق اردبیلی اضافه نمود: از این تعداد 30 واحد در مرکز مستقر هستند.

15 فروردین 1398

ایلی استان: فرصت های بی شماری داشتیم اما استفاده نکردیم

ایلی استان، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فرصت های بی شماری خلق کردیم، اما گل نزدیم و وقتی گل نزنید، نمی توانید پیروز شوید.

10 فروردین 1398

تعداد دستگاه های عضوسامانه دسترسی آزاد به اطلاعات به 479مورد رسید

به گزارش خبرنگاران، جدیدترین دستگاه هایی که به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوسته اند، عبارتند از:

6 اسفند 1397

ماده 100 قانون شهرداری ها احتیاج به اصلاح جدی دارد

به گزارش خبرنگاران، سکینه اشرفی در اولین نشست کمیته تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات شهرداری های کلان شهرهای کشور ایران، به تشریح علل قانون شکنی و دور زدن قانون در جامعه پرداخت و اظهار کرد: یکی از مسائل کشور بحث تورم قوانین است؛ این موضوع هم راه...

30 بهمن 1397

افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف برق به تایید مجلس احتیاج ندارد

سخنگوی صنعت برق گفت: در حال حاضر پیشنهاد افزایش تعرفه برق مشترکان پرمصرف به هیات دولت ارایه شده و اکنون درنوبت طرح در هیات دولت است که اگر تصویب گردد، اجرایی شده و دیگر به تایید مجلس احتیاج ندارد.

29 بهمن 1397

برخی آثار تاریخی مازندران به گردشگران معرفی نمی گردد

عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران با اشاره به اینکه گردشگری میراث، ثروتی ناشناخته در مازندران است، گفت: حفظ مناطق تاریخی و بکر با داشتن دانش گردشگری و آگاهی جامعه محلی امکان پذیر است.

28 بهمن 1397

انفجار گاز در ورامین یک مصدوم برجا گذاشت

به گزارش خبرنگاران، شامگاه یکشنبه نشت گاز در محله کارخانه قند ورامین سبب وقوع یک انفجار بزرگ شد.

22 بهمن 1397

عملیات ارتقای 23 نیروگاه کلید خورد

معاون وزیر نیرو ادر امور برق و انرژی از شروع عملیات ارتقای 23 نیروگاه در کشور اطلاع داد و اضافه نمود: هدف وزارت نیرو این است که با انجام اقدامات لازم تابستان سال آینده بدون خاموشی سپری گردد.

22 بهمن 1397