ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟

به گزارش مجله عکسها، شاگردان مهدی تارتار این روز ها در تهران اردوی خود را برگزار کرده اند، اما طی روز های گذشته شایعات زیادی از جمله فرار اعضای تیم نفت مسجدسلیمان از هتل محل اقامت شنیده می شد که طبق پیگیری ها ماجرا از این قرار بوده که اعضای تیم نفت مسجدسلیمان بعد از چهار روز اقامت در یک کمپی در منطقه حسن آباد تهران به دلیل عدم پرداخت بدهی باقی مانده، توسط مدیر این کمپ مورد بد رفتاری قرار گرفته اند و همین مساله باعث شد تا نفتی ها این هتل را ترک و در هتل دیگری در تهران مستقر شوند.

ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟

یکی دیگر از دلایل انتقال اعضای نفت مسجدسلیمان، حضور تیم شاهین بوشهر در این کمپ بوده که این مساله با واکنش نفتی ها روبرو شده، اما به هر شکل مهم ترین دلیل، بدهی به این کمپ و برخورد نامناسب اجرا شده بوده که باعث به وجود آمدن این اتفاق شده است.

مدیران مسجدسلیمان پس از دریافت نیمی از بودجه 10 میلیاردی وزارت نفت که به هر کدام از سه باشگاه نفتی لیگ برتر اختصاص یافت 60 درصد از مطالبات بازیکنان خود و بدهی های خود به هتل ها را پرداخت کردند، اما گویا از محدود بدهی های باقی مانده نفت مسجدسلیمان بدهی به همین کمپ بوده است که هنوز پرداخت نشده و همین مساله نفتی ها را به دردسر انداخته است.

وزارت نفت این مبلغ را برای تزریق به تیم نفت مسجدسلیمان در اختیار اداره ورزش و جوانان استان خوزستان قرار داده و مدیران این تیم پس از دریافت نیمی از این مبلغ، منتظر دریافت پنج میلیارد دیگر بودجه مشخص شده برای این فصل تیم شان هستند تا بدهی های خود و باقی مانده مطالبات اعضای تیم نفت مسجدسلیمان را پرداخت کنند.

اردوی شاگردان تارتار قرار بود تا یکم تیر ادامه پیدا کند، اما شنیده می شود به دلیل مسائل مالی احتمال انتها این اردو و بازگشت اعضای نفت به مسجد سلیمان خیلی زود تر از زمان مشخص شده وجود دارد.

چندی پیش مسائل مالی در تیم نفت مسجدسلیمان به حدی رسیده بود که تا باشگاه توانایی پرداخت هزینه تست کرونا را نداشت و اردوی این تیم درهاله ای از ابهام قرار داشت. به زودی باید دید باشگاه نفت چه تصمیمی برای حل مسائل تیم خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 18 مرداد 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1146

به "ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید