ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از 28 آبان شروع می گردد

به گزارش مجله عکسها، ثبت نام دوازدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور از 28 آبان شروع می گردد.

ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از 28 آبان شروع می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مرحله نظری دوازدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور طبق قوانین و مقررات به ویژه مفاد دستورالعمل اجرایی آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی برگزار خواهد شد.

ثبت نام از ساعت 18 روز سه شنبه 28 آبان شروع می گردد و در ساعت 24 روز سه شنبه 5 آذر 98 خاتمه می پذیرد.

داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل نمایند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند.

داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی باید به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir مراجعه کند و پس از ورود به پیوند دوازدهمین دوره آزمون ملی در بخش پرداخت الکترونیکی یک میلیون و 500 هزار ریال (150 هزار تومان) را به عنوان هزینه ثبت نام پرداخت نمایند.

همچنین داوطلبان باید مدارک را به صورت اینترنتی ارسال نمایند و فرم ثبت نام را تکمیل و کد رهگیری را دریافت نمایند.

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده یک قطعه عکس که در امسال گرفته شده باشد، تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه، تصویر اسکن شده کارت ملی است.

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 18 روز سه شنبه 3 دی ماه 98 به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

منابع آزمون در بخش اختصاصی آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال 98 در سایت سنجش www.sanjeshp.ir در بخش پیوند منابع آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندانپزشکی سال 1398 قابل دسترسی است.

منابع بخش علوم پایه آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال 98 در سایت سنجش www.sanjeshp.ir در بخش پیوند منابع امتحان جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی قابل دسترسی است.

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت 9صبح روز پنجشنبه 5 دی ماه 98 و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت 14 روز پنجشنبه 5 دی ماه 98 برگزار می گردد.

آزمون در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران برگزار خواهد شد. داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت نموده و قبول شده اند، با ارائه درخواست کتبی به مرکز خدمات آموزشی، می توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت ننمایند.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد. قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی تهران یا شهید بهشتی معرفی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 618

به "ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از 28 آبان شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از 28 آبان شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید