یزدی ها پیش از ظهر و ساعات اولیه شب دچار خاموشی می شوند

به گزارش مجله عکسها، عباس شیاری گفت: برنامه مدیریت اضطراری بار بخش خانگی به پیش از ظهر و ساعات ابتدایی شب موکول شد تا رفاه شهروندان تحت تاثیر قرار نگیرد.

یزدی ها پیش از ظهر و ساعات اولیه شب دچار خاموشی می شوند

به گزارش خبرنگار از ، عبدالحمید عباس شیاری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به شرایط بسیار سخت صنعت برق در روز های اخیر، گفت: در حال حاضر با کسری 13 هزار مگاواتی برق در سطح کشور و رسیدن اندازه مصرف به نزدیک 66 هزار مگاوات در برابر ظرفیت فراوری 53 هزار مگاواتی کار بسیار دشواری داریم و مدیریت مصرف از ضرورت ها است.

او با بیان اینکه تشدید گرما، شرایط سختی پیش روی ما قرار داده و این فرایند تا نیمه مرداد پایدار است، متذکر شد: واردات برق بیش از اندازه صادرات است و پرداختن به موضوع صادرات بزرگنمایی شده و افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده است.

عباس شیاری در مورد برنامه مدیریت اضطراری بار بخش خانگی، اسم کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته و با یاری صنایع و کشاورزان، برنامه مدیریت اضطراری بار بخش خانگی به پیش از ظهر و ساعات ابتدای شب موکول شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به کار نبردن وسایل پرمصرف در ساعات گرم روز را گره گشا دانست و گفت: بهتر است وسایل پر مصرف در ساعات پایانی شب یا اوایل روز استفاده گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1869

به "یزدی ها پیش از ظهر و ساعات اولیه شب دچار خاموشی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی ها پیش از ظهر و ساعات اولیه شب دچار خاموشی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید