پلمب 115 موسسه غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج ، 10 موسسه در صف برخورد پلیس امنیت

به گزارش مجله عکسها، مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم از پیگیری برای پلمب 10 موسسه غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج اطلاع داد.

پلمب 115 موسسه غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج ، 10 موسسه در صف برخورد پلیس امنیت

به گزارش مهر، ابراهیم حاجی زاده مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره آخرین اقدامات در مورد ساماندهی موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور، گفت: 115 موسسه اعزام دانشجو دارای مجوز در سال های اخیر به دلیل عدم رعایت ضوابط قانونی لغو مجوز شده اند.

وی ادامه داد: در یک ماه گذشته نیز 7 موسسه فاقد مجوز و یکی از مؤسسات دارای مجوز به علت تخلف، لغو مجوز و توسط اداره کنترل و نظارت بر صنوف پلیس امنیت پلمب شدند.

مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان خارج از پیگیری برای پلمب 10 موسسه غیرمجاز و فاقد جواز اعزام دانشجو به خارج از کشور اطلاع داد و اضافه نمود: با پلمب این موسسات غیرمجاز، متقاضیان به سمت موسسات مجوزدار راهنمایی می شوند.

حاجی زاده با بیان اینکه به تمام مؤسسات اعزام به دانشجو هشدار می دهیم در صورت عدم رعایت قانون لغو مجوز خواهند شد، اضافه نمود: پیگیر این موضوع هستیم تا قراردادهای متقاضیان با موسسات اعزام دانشجو را آنلاین کنیم.

وی ادامه داد: با آنلاین شدن قراردادها همه موارد ثبت شده در قراردادها با نظارتی که صورت می گیرد، دیگر امکان تغییر آن وجود ندارد.

حاجی زاده اضافه نمود: یکی از مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد این است که قراردادهایی که نوشته می شوند تغییر داده می گردد؛ چراکه متقاضی از ریز قرارداد اطلاع ندارد و ما به دنبال این هستیم شرایطی ایجاد کنیم که متقاضیان بر قراردادها اشراف داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 474

به "پلمب 115 موسسه غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج ، 10 موسسه در صف برخورد پلیس امنیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب 115 موسسه غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج ، 10 موسسه در صف برخورد پلیس امنیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید