قضات به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند

به گزارش مجله عکسها، سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه ما به ورود رییس قوه قضاییه به احکام صادره اخیر مثبت است ابراز امیدواری کرد که همین نگاه به قضات تسری یافته و نسبت به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند.

قضات به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند

فاطمه سعیدی در گفت وگو با مجله عکسها با اشاره به دستور رییس قوه قضاییه درباره تجدید نظر در احکام اخیر دادگاه انقلاب، گفت: ما در شرایط خاصی هستیم از یک طرف دشمنان در پی یافتن راهی برای شکستن مقاومتمان هستند و از طرف دیگر مردم مطالبات به حقی دارند که نتوانسته ایم آنطور که شایسته ملت است، آنها را محقق کنیم. در چنین وضعیتی برخوردهای غیرمنطقی با فعالین صنفی، سیاسی و مدنی هیچ ثمره ای جز واگرایی ندارد لذا ما بیش از هر زمان دیگری به وحدت و انسجام ملی احتیاجمندیم.

وی ادامه داد: مردم سوال می نمایند چطور مفسدین مالی به حبس های 10 و 15 ساله محکوم شده و در همین شرایط فعالین کارگری و معلمان با احکام طولانی مدت روبرو می شوند. جرم کدامشان بیشتر است، کارگری که از تنگنای معیشتی به ستوه آمده یا مفسدی که به اموال مردم دست دازی نموده است؟

نماینده تهران با بیان اینکه نگاه ما به ورود رییس قوه قضاییه به احکام صادره اخیر مثبت است ابراز امیدواری کرد که همین نگاه به قضات تسری یافته و نسبت به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند.

وی مصلحت سنجی و شناخت ضروریات زمان را امری دانست که قضات باید به آن عنایت بیشتری داشته باشند.

سعیدی ابراز امیدواری کرد که با تجدید نظر اساسی در احکام صادره، مردم تغییر در قوه قضاییه را احساس نمایند.

وی اضافه نمود: احتیاج است که مردم نسبت به ارکان نظام دلگرم بوده و به آنها اتکا نمایند و نباید با دست خودمان از این فرصت تهدید بسازیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 399

به "قضات به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قضات به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید