فدراسیون فوتبال: ارتباط نزدیک وحید هاشمیان با فدراسیون حفظ می گردد

به گزارش مجله عکسها، روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام نمود که وحید هاشمیان گزینه اصلی راهنمایی تیم فوتبال جوانان بوده که مشغله های شخصی اش اجازه نداد این سمت را قبول کند اما ارتباط او با فدراسیون حفظ خواهد شد.

فدراسیون فوتبال: ارتباط نزدیک وحید هاشمیان با فدراسیون حفظ می گردد

به گزارش مجله عکسها و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون توضیحاتی درباره دیدار روز گذشته رئیس فدراسیون با وحید هاشمیان و همچنین حضور وی در مرکز ملی فوتبال و دیدار با دبیرکل فدراسیون ارائه کرد.

بر این اساس به اطلاع می رساند دیدارهای انجام شده میان طرفین در فضایی بسیار گرم و صمیمی و با طرح موضوعات مختلف درباره مباحث متعدد همراه بوده است.

همچنین، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، این ملی پوش ارزنده پیشین فوتبال کشور را به عنوان گزینه اصلی راهنمایی تیم فوتبال جوانان ایران در نظر داشت که با توجه به مشغله وی در کشور آلمان و ضروت حضور پیوسته نامبرده در این کشور در ماه های آینده، این موضوع فعلاً عملیاتی نخواهد شد.

لازم به ذکر است، در همین حال با توجه به مذاکرات انجام شده، مقرر شد وحید هاشمیان ارتباط نزدیک خود را با فدراسیون فوتبال حفظ نموده و در آینده در باب موضوعات مختلف به مجموعه فدراسیون یاری های فکری ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 115

به "فدراسیون فوتبال: ارتباط نزدیک وحید هاشمیان با فدراسیون حفظ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: ارتباط نزدیک وحید هاشمیان با فدراسیون حفظ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید