شروع تکمیل ظرفیت آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز

به گزارش مجله عکسها، ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصیلی 1400-1401 از امروز، هشتم آذر شروع می گردد و به مدت دو روز ادامه دارد.

شروع تکمیل ظرفیت آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، با پذیرش مرحله تکمیل ظرفیـت در بعضی از رشته محل ها، موافقت شد. در این راستا ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت انجام می گیرد داوطلبان می توانند با وارد نمودن کد رهگیری نسـبت بـه انتخـاب رشـته محـل هـای مربـوط بـه مرحلـه تکمیـل ظرفیت، از امروز دوشنبه 8 آذرماه تا 10 آذر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بر این اساس کلیه افرادی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته محل بوده اند و در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خـود پذیرفته نشده اند، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند.

با توجه به اینکه رشته محل تازه اضافه نشده است، بنابراین استعداد درخشان بدون آزمون مجاز به انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان نیستند و استعداد درخشان با آزمون نیز بـا رعایـت کلیـه ضـوابط مجـاز بـه انتخـاب محل هستند.

بعلاوه زمان آغاز به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، به وسیله دانشگاه پذیرنده معین و اعلام خواهد شد.

بر اساس آئین نامه آموزشی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی هرگونه انتقال، تغییر رشته و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع است. از همین رو با توجه به اینکه محل پذیرش را خود فرد و با آگاهی کامل معین نموده، هیچگونه تغییر در محل پذیرش پس از اعلام نتایج انجام نخواهد شد.

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 در هفته آخر آذرماه 1400 به وسیله سایت این مرکز اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 دی 1400 بروزرسانی: 24 دی 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2025

به "شروع تکمیل ظرفیت آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تکمیل ظرفیت آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید