کی روش زیر بار حرف کسی نرفت، بیایند پول را از من بگیرند!

به گزارش مجله عکسها، به گزارش خبرنگاران، علی کفاشیان درباره حضور دنباله دار خود در فدراسیون فوتبال گفت: از انتخابات سال 1394 نایب رئیس فدراسیون هستم. به خاطر محرومیتی که برایم اعمال شد دیگر نیامدم، وقتی هم دوره محرومیتم را پشت سر گذاشتم، تصمیم به بازگشت گرفتم، حالا هم به عنوان عضو هیئت رئیسه کارم را ادامه می دهم.

کی روش زیر بار حرف کسی نرفت، بیایند پول را از من بگیرند!

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اضافه کرد: آمده ام تا همکاری لازم را با سایر اعضا داشته باشم. اصلی ترین موضوع، تصویب اساسنامه و سپس برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است.

کفاشیان درباره ورود خود برای مهندسی انتخابات در راستای انتخاب گزینه مدنظر وزارت ورزش برای نشستن بر جایگاه ریاست فدراسیون فوتبال توضیح داد: اگر افراد خاصی بخواهند مهندسی کنند، مجمع به آنها رأی نمی دهد. نظر من روی هیچ فرد و شخصی نیست. به اعضای هیئت رئیسه هم گفته ام. فقط باید توجه داشته باشیم که تعداد اعضای مجمع افزایش یافته و باید انتخابات خوبی داشته باشیم.

وی تأکید کرد: من 65 ساله هستم و دیگر نمی توانم نامزد انتخابات شوم.

کفاشیان درباره اعلام جرم قاضی زاده کننده مردم مجلس شورای اسلامی نسبت به حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: شرایط من مثل سایر افراد است و خلافی نکرده ام.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال تأکید کرد: نیامده ام جای کسی را بگیرم، صرفا عضو هیئت رئیسه هستم.

وی درباره حضور در جایگاه نایب رئیسی اول فدراسیون و عدم حضور در پست سرپرستی گفت: قانون مهم تر از آیین نامه است. بحث بازنشستگی من وجود دارد و اگر بخواهم امضای قانونی کنم باید چنین مواردی را لحاظ کنیم.

کفاشیان درباره نسبت دادن دریافت رشوه توسط وی در دوران ریاستش بر فوتبال ایران گفت: بارها توضیح داده ام پولی رد و بدل نشده است، حالا اگر افرادی اصرار دارند پول گرفته ایم بیایند آن را از من بگیرند.

وی با رد ادعای حضورش در انتخابات آینده فدراسیون فوتبال گفت: 65 سال و چند روزه هستم، آیین نامه اجازه نمی دهد تا در انتخابات شرکت کنم، ضمن اینکه قانون هم به دلیل بازنشستگی ام مانع از این موضوع می شود.

کفاشیان تأکید کرد: هنوز اطلاعات کافی را در خصوص پیش نویس اساسنامه ندارم. باید تمامی مسائل را کسب کنم تا بتوانم نظر قاطعی بدهم.

وی درباره قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال در دوران ریاست مهدی تاج، اضافه کرد: در شرایط تاج نبودم و نیستم، ولی معتقدم وقتی با یک مربی خوب قرارداد بسته می شود، باید به آن پایبند بود و آن را ادامه داد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال توضیح داد: پولی که به ویلموتس داده شده تا اینجا کافی و قانونی بوده است، بیشتر از این انصاف نیست که پول بگیرد.

کفاشیان درباره مصاحبه اخیر امید نمازی علیه کارلوس کی روش در دوران حضورش به عنوان دستیار وی اضافه کرد: اصلا در جریان رفتن نمازی نبودم. کی روش در چنین مواقعی کاملا مستقل عمل می کرد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره احتمال نقش بهروز زنجانی در تصمیمات این چنینی کی روش گفت: اصلا چنین چیزی نبود. بعید می دانم کی روش زیر بار حرف شخص خاصی برود. کاملا تکذیب می کنم. یادم می آید وقتی امید نمازی رفت، پدرش خواست وساطت کند تا مشکل برطرف شود. آقای کی روش با پدر نمازی ترتیب جلسه ای را داد و صحبت های زیادی در آن جلسه انجام شد. تمام دلایل خودش را هم گفت و در خاتمه باز هم نپذیرفت که امید نمازی به تیم ملی برشود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1314

به "کی روش زیر بار حرف کسی نرفت، بیایند پول را از من بگیرند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش زیر بار حرف کسی نرفت، بیایند پول را از من بگیرند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید