صحبت های کی روش خلاف واقع است، پیام های او قابل پیگیری است

به گزارش مجله عکسها و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی تداوم رفتار غیرحرفه ای کارلوس کی روش در بیان اظهارات متعدد و به دور از واقعیت، توضیحات ذیل ارائه می شود؛

صحبت های کی روش خلاف واقع است، پیام های او قابل پیگیری است

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در 8 سال گذشته حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان در ابعاد و سطوح مختلف انجام داده که این مهم مورد تأیید آحاد مردم و جامعه فوتبال است.

بر این اساس، حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی در طول 8 سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذیربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.

در این میان، تنها و تنها مبلغ قرارداد مربوط به جام ملت های آسیا باقی مانده که عدم پرداخت آن ناشی از محدودیت های مالی و تحریم های بانکی بوده است.

با این وجود، فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از پایان جام ملت های آسیا روند مربوط به پرداخت تنها بدهی باقیمانده را آغاز کرد که خوشبختانه با همراهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی پرداخت آن در روزهای آینده انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح می کند کارلوس کی روش که باب شکایت علیه این فدراسیون را گشود می تواند ادعاهای خود را همچنان از این طریق پیگیری کند. روشن است که ارسال ایمیل به پست الکترونیکی شخصی افراد در برخی رسانه ها و ارسال پیام به شماره همراه مدیران فدراسیون، رویکردی غیرحرفه ای و قابل پیگیری است و ایمیل روابط بین الملل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها محل مربوط به تبادل نظرات طرفین است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 254

به "صحبت های کی روش خلاف واقع است، پیام های او قابل پیگیری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های کی روش خلاف واقع است، پیام های او قابل پیگیری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید