تور ایتالیا ارزان: کتاب های پرفروش هفته؛ از دایی جان ناپلئون تا ملت عشق

به گزارش مجله عکسها، خبرنگاران- دایی جان ناپلئون از ایرج پزشکزاد طی یک هفته اخیر به لیست کتاب های پرفروش صوتی اضافه شده است. اثری از نویسنده و طنزپرداز ایرانی که 22 دی ماه سال جاری یعنی حدود یک هفته پیش درگذشت. قیمت نسخه کاغذی کتاب دایی جان ناپلئون در حال حاضر بین 45 تا 180 هزار تومان است. نسخه صوتی این اثر را 30 هزار تومان و نسخه الکترونیک آن را 22 هزار و 500 تومان می فروشند. دایی جان ناپلئون تنها اثر پرفروش ایرج پزشکزاد طی روز های اخیر نبوده و حالا دیگر کتاب معروف او یعنی ماشاءالله خان در بارگاه هارون الرشید نیز بین کتاب های پرفروش هفته دیده می گردد. کتابی که حداقل در بخش سفر به زمان شباهت هایی با سریال قهوه تلخ دارد. در این گزارش به بهانه کتاب دایی جان ناپلئون نگاهی به دیگر کتاب های صوتی پرفروش هفته می اندازیم.

تور ایتالیا ارزان: کتاب های پرفروش هفته؛ از دایی جان ناپلئون تا ملت عشق

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

قیمت کتاب دایی جان ناپلئون

به گزارش خبرنگاران، نسخه کاغذی کتاب دایی جان ناپلئون بین 45 تا 180 هزار تومان فروخته می گردد. در سایت ایران کتاب سایز وزیری دایی جان ناپلئون از انتشارات فرهنگ معاصر 180 هزار تومان قیمت دارد. همین کتاب در سایز های کوچکتر با قیمت های 150 و 140 هزار تومان به فروش می رسد و در دیجی کالا با سایز پالتویی 125 هزار تومان ارزش دارد.

بعلاوه قیمت 45 هزار تومان برای کتاب های سایز جیبی دایی جان ناپلئون درنظر گرفته است. نسخه صوتی کتاب دایی جان ناپلئون 30 هزار تومان فروخته می گردد. این رقمی است که خریداران نسخه صوتی کتاب دایی جان ناپلئون در فیدیبو پرداخت می نمایند و در دیگر اپلیکیشن ها با رقم 22 هزار و 500 تومان امکان خرید نسخه Pdf این کتاب وجود دارد.

قیمت کتاب دایی جان ناپلئون

نسخه

قیمت

کاغذی

45 تا 180 هزار تومان

صوتی

30 هزار تومان

الکترونیک

22 هزار و 500 تومان

پرفروش ترین کتاب های صوتی هفته

دایی جان ناپلئون نوشته ایرج پزشکزاد یکی از کتاب های پرفروش روز های اخیر بوده و در لیست محبوب ترین کتاب های ادبیات داستانی هفته کتاب هایی مثل ربه کا، مغازه خودکشی، ماشاءالله خان در بارگاه هارون الرشید، قصه های هزار و یک شب و ملت عشق هم به چشم می خورد. ربه کا از دافنه دوموریه کتابی که نسخه صوتی آن 50 هزارتومان فروخته می گردد و برای خرید نسخه چاپی آن باید بین 120 تا 30 هزار تومان پرداخت کرد.

دیگر کتاب پرفروش هفته در دسته ادبیات داستانی مغازه خودکشی با قیمت 28 هزار تومان است. در این لیست ساثر پرفروش دیگری از ایرج پزشکزاد وجود دارد. ماشاءالله خان در بارگاه هارون الرشید رمان طنز و 380 صفحه ای از این نویسنده است. این کتاب حداقل در بخش سفر به زمان شباهت هایی با سریال قهوه تلخ دارد، نسخه چاپی آن را حدود 90 هزار تومان می فروشند و ارزش نسخه صوتی این کتاب به 18 هزار تومان می رسد. جلد اول کتاب قصه های هزار و یک شب و ملت عشق رتبه های بعدی کتاب های پرفروش هفته را به خود اختصاص داده اند. کتاب قصه های هزار و یک شب پنج هزار تومان و ملت عشق 54 هزار تومان در نسخه های صوتی فروخته می شوند. در دیگر سایت های فروش کتاب صوتی، یک عاشقانه آرام اثر نادر ابراهیمی 38 هزار تومان، کیمیاگر از پائولو کوئیلو 32 هزار تومان، آبنبات هل دار از مهرداد صدقی 10 هزار تومان و سمفونی مردگان عباس معروفی با قیمت 43 هزار تومان بین کتاب های پرفروش هفته وجود دارد.

پرفروش ترین کتاب های صوتی هفته

عنوان

قیمت نسخه صوتی

دایی جان ناپلئون

30 هزار تومان

ربه کا

50 هزارتومان

مغازه خودکشی

28 هزار تومان

ماشاءالله خان در بارگاه هارون الرشید

18 هزار تومان

قصه های هزار و یک شب

پنج هزار تومان

ملت عشق

54 هزار تومان

یک عاشقانه آرام

38 هزار تومان

کیمیاگر

32 هزار تومان

آبنبات هل دار

10 هزار تومان

سمفونی مردگان

43 هزار تومان

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2151

به "تور ایتالیا ارزان: کتاب های پرفروش هفته؛ از دایی جان ناپلئون تا ملت عشق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: کتاب های پرفروش هفته؛ از دایی جان ناپلئون تا ملت عشق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید