منصوریان: فشار زیادی روی من بود، چون باید جوابگوی 30 میلیون هوادار ترک زبان باشم، داور جوانی کرد و به من اخطار داد

به گزارش مجله عکسها، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: فشار زیادی در دیدار با مس رفسنجان روی من بود، چون باید جوابگوی نزدیک به 30 تا 35 میلیون هوادار ترک زبان باشم.

منصوریان: فشار زیادی روی من بود، چون باید جوابگوی 30 میلیون هوادار ترک زبان باشم، داور جوانی کرد و به من اخطار داد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از برتری یک بر صفر شاگردانش مقابل مس رفسنجان گفت: نمی خواهم مانند خیلی از مربیان پس از برد بگویم که ما سراسر خوب بودیم یا اینکه همه موقعیت های به تیم ما اختصاص داشت. بازی بسیار برابری مقابل مس رفسنجان داشتیم اما در سه بازی قبلی فقط مقابل سپاهان این شرایط را تجربه کردیم و در دو دیدار دیگر حریف مان را کاملاً تحت فشار گذاشته بودیم. می دانستیم که مس فوق العاده دونده است و کادر فنی خوبی هم دارد. من یک وجه مشترک با ربیعی داشتم؛ اینکه هر دو تحت فشار بودیم و شاید این فشار روی من بیشتر هم بود، چون باید جوابگوی نزدیک به 30 تا 35 میلیون هوادار ترک زبان باشیم.

وی اضافه نمود: مس تیم بسیار خوبی را راهی مسابقات کرده است. من بازی این تیم برابر گل گهر و شاگردان امیر قلعه نویی را دیدم. شاید تجربه تیم قلعه نویی باعث شد که مس بازنده باشد. امروز هم تجربه محمد عباس زاده کمک کرد تا برنده باشیم. این بازی یک گل بیشتر نداشت. اگر مس رفسنجان در شانس هایی که در نیمه دوم داشت، به گل می رسید، عرصه بر ما فوق العاده تنگ می شد. دلیل اصلی اینکه مسابقات یک گل بیشتر ندارد، این است که هواداری در ورزشگاه وجود ندارد که تحت فشار بگذارد و کمک کند که تیم عقب افتاده رو به جلو حرکت کند. باز هم می گویم این دیدارها مثل بازی های محبت آمیز می ماند که خیلی باکلاس تر و مدرن تر و باانضباط تر بازی می کنیم.

سرمربی تراکتور بیان کرد: به هر دو تیم تبریک می گویم. مس رفسنجان در دقایقی از بازی و به ویژه نیمه دوم ما را تحت فشار گذاشت. تیم ما استرس بیشتری تحمل می کرد، به دلیل اینکه برای بهبود شرایط مان در جدول باید پیروز می شدیم. به بچه ها هم گفتم که که در خیلی از بازی ها شاید لازم نباشد که زیبایی فوتبال ارائه شود، کما اینکه هر دو تیم برای گلزنی تلاش می کردند. تفاوت ما با مس فقط گلی بود که زدیم و البته تجربه حاج صفی و دژاگه در میانه میدان و بازیکنانی که با هم متحد بودند. ما تبدیل به یک خانواده شده ایم و برای هواداران می جنگیم. این برد را به خانواده بازیکنان و هواداران تراکتور در سراسر کشور تقدیم می کنم. چیز بسیار ناقابلی است اما هنوز نسبت به جایگاهمان در جدول شرمنده آنها هستیم اما از این سه امتیاز را از ما به عنوان پیشکش قبول کنند.

منصوریان در حمایت از محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان گفت: از مسئولان و دست اندارکاران مس خواهش می کنم که چنین مربی ای را نسوزانند. من از بادران با ربیعی دوست شدم. او بسیار زحمت می کشد و فصل گذشته در روزهای سخت توانست مس فسنجان را به لیگ برتر بیاورد. من این تیمی که دیدم، می گویم که مس رفسنجان امسال در لیگ برتر خواهد ماند. مهمترین مسئله این است که ربیعی در فضای علمی ورود کرده و این شانسی که را خیلی ها از مربیان جوان می گیرند، از مسئولان مس خواهش می کنم که از ربیعی نگیرند، چون مس با همین مربی در جدول سروسامان می گیرد. شاید حرف دل ربیعی را من الان باید بگویم، چون در سن و سال کمتری چنین دردی را تحمل کردم. اگر پشت مربی تان بمانید، قطعاً به آن فرم ایده آل خواهید رسید.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد این موضوع که در این مدت نسبت به تیم مس رفسنجان هجمه وجود دارد، گفت: من دوباره به این مسئله ورود می کنم. تیم ربیعی از زمانی که به لیگ برتر آمده است، 12-10 بازیکن خوب لیگ برتری به این تیم اضافه شده اند که فوق العاده بازیکنان خوبی هستند، این بازیکنان زمان می خواهند تا مثل زنجیر های کوچک به هم وصل شوند تا یک زنجیر محکم را تشکیل بدهند. خم رنگرزی نیست که یک هفته ای تیم آماده شود. تیم هایی که به لیگ برتر می آیند محکوم به ماندن هستند و بهترین نتیجه شان ماندن در لیگ برتر است و باید بگویم تیم ربیعی در لیگ می ماند و به کمرکش جدول هم می رسد،

وی ادامه داد: هر وقت خواستید هجمه کنید به آن روزی فکر کنید که او این تیم را به لیگ برتر آورد. به خاطر کرونا تماشاگر نیست اما بعد از اینکه کرونا از بین رفت و با حضور استقلال، پرسپولیس و تراکتور با یک هجمه جمعیت در ورزشگاه روبرو خواهید شد. ربیعی یک لذتی به فوتبال در این شهر آورده است و حیف است این زحمات نادیده گرفته شود. من در سن 39 و 40 سالگی این تلخی و ناکامی هایی که الان ربیعی دارد را تجربه کرده ام. هر وقت مدیران و تشکیلات پشت سرمربی ایستادند، مربی پیروز شده است. من همیشه در آن مقطع در تیم نفت تهران ممنون قنبرزاده و هیئت مدیره بودم که پشت من و تیم ایستادند و هر روزی که نتیجه نمی گرفتیم، می گفتند با خیال راحت کار کنید. از سعید آذری هم تشکر می کنم که در ذوب آهن در سه چهار هفته اول که نتیجه نگرفتیم، خجالت می کشیدم او را نگاه کنم اما او هر روز به خانه من می آمد و از ما حمایت می کرد. از سرمربی مس رفسنجان مواظبت کنید، او تیم را به سرمنزل مقصود می رساند. حیف است ربیعی را از دست بدهید.

منصوریان درباره درگیری آخر مسابقه گفت: من و ربیعی و همه مربیان تلاش می کنیم برنده شویم. من از جمله مربیانی هستم که خط فنی را رعایت نمی کنم. سه نفر پشت سرم ایستادند که بگویند علی خط را رد کردی! من حتی در لیگ قهرمانان شده که تا کرنر رفته باشم. چیزی بین من و داور نبود تا ببینم خودش چه می خواهد بگوید، داور تحت فشار است، انسان است و داور سیستم کامپیوتری نیست که بخواهد بازی را کنترل کند. در مورد اعتراضم به کارت زرد فکر کردم داور خویشتن داری می کند و به من کارت زرد نمی دهد اما داور جوانی کرد و به من کارت زرد نشان داد و مسئله ای نبود. آقای تارخ آوانتاژهای خوبی داد و کمک داور سمت راست ما فکر می کنم نزدیک 7 کیلومتر دوید. تیم داوری فوق العاده خوب بود. ما دوست داریم بازی مان را ببریم و یک جاهایی هم ناخواسته از کوره هم در می رویم هر مسئله ای بود درون زمین بود. داوران پول نمی گیرند و فحش و توهین هم می شنوند. خوشبختانه تماشاگر نداریم ما اگر چیزی بگویم عکس داور را در اینستاگرام می گذارند و او نمی تواند با خانواده اش هم بیرون برود. الان سنم بالا رفته و از داوران بزرگتر هستم و باید خویشتنداری کنم. من دیشب شمع 49 سالگی را فوت کردم و باید بیشتر خویشتنداری کنم و از خلیفه و نظری هم تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد کیفیت چمن مصنوعی ورزشگاه مس رفسنجان بیان کرد: به ربیعی هم قبل از بازی گفتم چمن مصنوعی ورزشگاه فوق العاده خوب است اما برای صنعت مس بد است. انشاءالله این چمن را برای پیشکسوتان بگذارید تا آنها بازی کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1446

به "منصوریان: فشار زیادی روی من بود، چون باید جوابگوی 30 میلیون هوادار ترک زبان باشم، داور جوانی کرد و به من اخطار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: فشار زیادی روی من بود، چون باید جوابگوی 30 میلیون هوادار ترک زبان باشم، داور جوانی کرد و به من اخطار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید