فتاحی: اگر یزدانی و مرادمند سرباز هستند، چرا قبل از امروز به ما نگفتند؟، باشگاه استقلال برای این 2 بازیکن هنوز کوشش می نماید

به گزارش مجله عکسها، معاون اجرایی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد، این باشگاه همچنان امیدوار است از وجود دو بازیکن سرباز خود در دیدارهای پیش رو استفاده کند.

فتاحی: اگر یزدانی و مرادمند سرباز هستند، چرا قبل از امروز به ما نگفتند؟، باشگاه استقلال برای این 2 بازیکن هنوز کوشش می نماید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سعید فتاحی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل فجر سپاسی شیراز، درباره اینکه سازمان نظام وظیفه امروز (چهارشنبه) بیان نمود که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند باید سرباز شوند، گفت: از مربیان و بازیکنان تشکر ویژه ای می کنم و به طرفداران استقلال تبریک می گویم. بزرگترین مشکل ما همین است که چرا نظام وظیفه بعدازظهر امروز بیانیه داد. اگر قرار است این دو سرباز باشند، چرا قبل از این به ما نگفتند؟ شائبه هایی در این باره وجود دارد.

وی با بیان اینکه باشگاه استقلال از تمامی ظرفیت های قانونی خود استفاده نموده است، گفت: یزدانی بازیکن ملی پوش ماست و 8 اسفند، 30 سالگی او به سرانجام می رسد. چگونه تاریخ اول اسفند برای او تاریخ اعزام زدند؟ همه می دانند مرادمند در اردوی تیم ملی بوده و بازیکنی که در سطح ملی است، می تواند تا 30 سالگی (در تیم های غیرنظامی) بازی کند. فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هم در این باره نامه داده و این سؤالات را باید از مسئولان نظام وظیفه بپرسید.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص اینکه معاون حقوقی باشگاه اعلام نموده بود بازیکنان تیم های دیگر هم مشکل سربازی دارند، بیان نمود: من سال ها در سازمان لیگ بودم و می توانم بگویم کدام تیم ها چنین شرایطی دارند یا ندارند. سایر باشگاه ها تخلف نکردند و از ظرفیت قانونی استفاده کردند؛ همان کاری که استقلال می خواست انجام بدهد. باشگاه بر مدار قانون حرکت می نماید و در تبلیغات محیطی و بازیکنان خارجی هم تمام کوشش کردیم همین شرایط را داشته باشیم.

فتاحی در پاسخ به این پرسش که آیا برای بازگشت یزدانی و مرادمند به اردوی استقلال نقطه امیدی وجود دارد یا خیر، توضیح داد: باشگاه هنوز کوشش خود را می نماید. یک ماه است که کوشش می کنیم و نامه نگاری کردیم. همه کارهای لازم را انجام دادیم، اما تا این لحظه به نتیجه نرسیده ایم. باشگاه از این ظرفیت قانونی استفاده می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2165

به "فتاحی: اگر یزدانی و مرادمند سرباز هستند، چرا قبل از امروز به ما نگفتند؟، باشگاه استقلال برای این 2 بازیکن هنوز کوشش می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: اگر یزدانی و مرادمند سرباز هستند، چرا قبل از امروز به ما نگفتند؟، باشگاه استقلال برای این 2 بازیکن هنوز کوشش می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید