رونمایی از یک فناوری که از ریزش مو جلوگیری می نماید

به گزارش مجله عکسها، کمپانی HairMax در نمایشگاه CES 2019 از آخرین فناوری خود که از ریزش مو جلوگیری و سبب رشد مو افراد می گردد، رونمایی کرد.

رونمایی از یک فناوری که از ریزش مو جلوگیری می نماید

به گزارش مجله عکسها، افراد بسیاری در دنیا وجود دارند که از مشکل ریزش مو رنج می برند اما اکنون دیگر احتیاج به نگرانی نیست چرا که یک کمپانی اخیرا فناوری هایی را توسعه داده که از ریزش موی افراد جلوگیری می نماید.

HairMax ، یک شرکت پیشرو در زمینه کاشت مو با لیزر است و این شرکت برای این کار نیز دارای 8 دستگاه است که آنها نیز توسط اداره مواد غذایی و دارویی ایالات متحده آمریکا تایید شده اند.

سال جاری نیز این شرکت از آخرین فناوری خود در زمینه جلوگیری از ریزش مو که یک سربند لیزری(LaserBand) ، چند مدل شانه لیزری(LaserComb) ، لیزر 272 RegrowMD و تقویت نماینده مو HairMax ACCELER8 + مواد مغذی است، در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد.

سربند لیزری و شانه لیزری

این دستگاهها با استفاده از درمان های لیزری به طور مستقیم به فولیکول های مو کار می نمایند. دستگاه های مذکور شامل 3 بخش هستند: شدت لیزر، تراکم لیزر و چند دندانه که مو را از یکدیگر جدا می نماید.

لیزر 272 RegrowMD

این دستگاه نیز همانند سایر محصولات لیزری است و تنها فرق آن با بقیه این است که در یک کلاه یا سرپوش قرار گرفته است. جریان انرژی راهنمایی شده این لیزر یک درمان موثر برای رشد مو است که از سایر مدل های مشابه بهتر عمل می نماید.

تقویت نماینده مو HairMax ACCELER8+مواد مغذی

این یک تقویت نماینده مو بسیار خوب است که دارای ترکیبات زیست فعال(bio-active) برای محافظت از پوست سر و مو است. تمام این درمان ها سبب می شوند رشد موی افراد افزایش پیدا نموده و یک درمان موثر برای ریزش مو نیز هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 197

به "رونمایی از یک فناوری که از ریزش مو جلوگیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از یک فناوری که از ریزش مو جلوگیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید