دکتربهزاد شیری: راه اندازی باجه های بانکی در روستاهای بیش از 200 خانوار از اولویت های پست بانک ایران است

به گزارش مجله عکسها، دکتر بهزاد شیری، مدیر عامل پست بانک ایران، در جلسه شورای اداری پست بانک استان قم گفت: راه اندازی باجه های بانکی در روستاهای بیش از 200 خانوار برای بهبود دسترسی به خدمات بانکی و فراهم کردن بسترهای توسعه اقتصادی مناطق کم برخوردار در دستور کار این بانک است.

دکتربهزاد شیری: راه اندازی باجه های بانکی در روستاهای بیش از 200 خانوار از اولویت های پست بانک ایران است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، در این جلسه، دکتر شیری با قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان استان در راستای مشارکت بهینه در طرح های توسعه ای و خدمت رسانی به اقشار کم برخوردار گفت: با نام گذاری سال 1399 به نام باجه های بانکی روستایی و ضرورت رفع موانع و مسائل موجود، دسترسی به باجه های بانکی را افزایش داده ایم که خوشبختانه پیامدهای مهم مالی و اجتماعی به همراه داشته است.

وی شرح داد: تصمیمات مهمی برای مدیریت و کنترل فعالیت باجه های پست بانک ایران اتخاذ شده که سطح دسترسی باجه ها به سبد خدمات و عملیات های بانکی برای خدمت رسانی بهتر به اقشار آسیب پذیر و روستایی ارتقاء داده شده است.

شیری با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی نیروی انسانی پست بانک استان قم و زیرساخت های ارتباطاتی و اینترنتی موجود گفت: متوسط درصد تحقق هدف سپرده ای 95 است که انتظار می رود با توجه به سطح کارآمدی نیروی انسانی استان، این مقدار بیش از این تحقق پیدا کند. افزون بر این، با وجود زیرساخت مناسب ارتباطاتی و اینترنتی امکان بهره برداری مطلوب از ابزارهای پرداخت الکترونیکی و دستگاه های پایانه های فروش و خودپرداز فراهم است.

مدیرعامل بانک با اشاره به طرح انگیزشی عیدانه ویژه جذب منابع در باجه های بانکی اعلام کرد: با اجرای طرح مذکور شاهد افزایش منابع در بازه زمانی 30 ام دی الی 28ام بهمن ماه سال جاری بوده ایم که تلاش همکاران در این زمینه قابل تقدیر است.

وی در ادامه گفت: باجه های بانکی برای پست بانک ایران از اهمیت زیادی برخوردار بوده و وجه تمایز این بانک با سایر بانک ها است. در این راستا، راه اندازی باجه ها در روستاهای بیش 200 خانوار باید در دستور کار واحدهای ستادی و اجرایی قرار گیرد.

درپایان جلسه، شیری شرح داد: پست بانک ایران در جهت حرکت روشن قرار گرفته و دورنمای بانک حرکت به سوی بالندگی است و این امر با همدلی، وفاق و همسویی مجموعه کارکنان و کارگزاران در تجهیز و افزایش منابع محقق خواهد شد. بسیار خرسندیم که با توسعه و تعمیق خدمات بانکی در جوامع روستایی و مناطق کم برخوردار، نقش و مسئولیت اجتماعی خود را از نظر کمی و کیفی گسترش داده ایم.

در جلسه مذکور، دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره، حمید افتخاری معاون اعتباری و بین الملل، آرش شهرکی کیا مدیر امور استان های تهران، البرز، سمنان و قم، مهدوی سعیدی رییس اداره کل اعتبارات، ارزیابی و نظارت بر طرح ها، سیدرحمان حسین پور رییس اداره کل روابط عمومی، نکاتی را در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه اعلام کردند و سعید ساعدی فر مدیر شعب استان قم با ارائه گزارش عملکرد استان، به پرسش های مطرح پاسخ داد و در پایان اعضای جلسه مواردی را برای بهبود عملکرد ارائه کردند.

در این سفر استانی دکتر بهزاد شیری مدیرعامل بانک و هیات همراه از طرح بوم گردی و گردشگری دشت بهشت از متقاضیان تامین مالی از پست بانک و صندوق توسعه ملی بازدید و ضمن بررسی این مجموعه با مسئولان آن دیدار و مصاحبه کردند.

دکتر شیری در ادامه این سفر با دکتر سرمست استاندار قم دیدار و از ساختمان قدیمی مدیریت شعب پست بانک استان، شعب مرکزی و صدوقی نیز بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1600

به "دکتربهزاد شیری: راه اندازی باجه های بانکی در روستاهای بیش از 200 خانوار از اولویت های پست بانک ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکتربهزاد شیری: راه اندازی باجه های بانکی در روستاهای بیش از 200 خانوار از اولویت های پست بانک ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید