خبرنگاران شهبازیان آهنگساز ایرانی زیر تیغ جراحی رفت

به گزارش مجله عکسها، تهران- خبرنگاران- آهنگساز کشورمان که در حین کار در استودیو دچار سانحه شکستگی استخوان لگن و دست شد، زیر تیغ جراحی رفت.

خبرنگاران شهبازیان آهنگساز ایرانی زیر تیغ جراحی رفت

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، فریدون شهبازیان که در روزهای گذشته، به سختی و بصورت مداوم در استودیو مشغول آماده سازی موسیقی متن و تیتراژ سریال یاور به کارگردانی سعید سلطانی بود، به علت افتادن از پله های استودیو دچار شکستگی لگن و دست راست شد.

وی پس از انتقال به بیمارستان، با تشخیص تیم پزشکی باید عمل اورژانسی لگن را انجام می داد، شهبازیان اما نپذیرفت تا زیر تیغ جراحان برود.

این آهنگساز به دلیل ضرورت آماده سازی موسیقی سریال برای پخش، با وجود اصرارِ عواملِ سریال یاور از بستری شدن و عمل جراحی امتناع کرد. این آهنگساز روز گذشته 19 فروردین از ساعت 8 صبح به مدت 12 ساعت به استودیو رفت و موسیقیِ 5 قسمت اول سریال را میکس و آماده نهایی کرد.

حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در یادداشتی درباره آسیب جسمیِ وارد شده به فریدون شهبازیان نوشت: فریدون شهبازیان از سرمایه های این دیار است. نسل او یک یک از بین ما می فرایند بدون آنکه قدر این کیمیاهای ناب را بدانیم. نسل شهبازیان نسل وجدانکاری هستند. انگیزه حیرت آور، علاقه و اراده، عشق به هنر و خلق و آفرینش اثر هنری یکی از برجسته ترین خاصیت های این مرد و مردان دوران اوست.

استاد شهبازیان در حالی که این روزها ساعت ها در استودیو مهر متعلق به حوزه هنری مشغول ضبط موسیقی متن و تیتراژ سریال یاور به کارگردانی سعید سلطانی بود عصر چهارشنبه 18 فروردین ماه به علت افتادن از پله های استودیو دچار شکستگی لگن و دست راست شد.

پس از انتقال به بیمارستان توسط پزشک احتیاج به عمل فوری لگن تشخیص داده شد، چرا که شکستگی لگن جزو اورژانس های پزشکی است.

با این وجود به دلیل ضرورت آماده سازی موسیقی سریال برای پخش در ماه مبارک رمضان با وجود اصرار عوامل ساخت سریال مذکور به توجه او به سلامتی خود و عمل فوری از بستری شدن و عمل جراحی امتناع و با وجود تحمل درد شدید به دلیل تعهد به هنرش دیروز پنجشنبه موسیقی 5 قسمت اول سریال را میکس و آماده سازی نهایی کرد.

وی پس از دو روز تحمل درد و آماده کردن موسیقی سریال امروز آدینه 20 فروردین ماه در یکی از بیمارستانهای تهران بستری و تحت عمل جراحی نهاده شد.

سریال یاور به کارگردانی سعید سلطانی در ماه مبارک رمضان پخش می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1689

به "خبرنگاران شهبازیان آهنگساز ایرانی زیر تیغ جراحی رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهبازیان آهنگساز ایرانی زیر تیغ جراحی رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید