خبرنگاران جزئیات دستگیری عامل انتشار فیلم بی شرمانه یک هنجارشکن با مجری قانون

به گزارش مجله عکسها، تهران- خبرنگاران- فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی برخورد با هنجارشکنان را اقدامی بسیار جدی و مستمر اظهار داشت و گفت: عامل انتشار فیلم اقدام بی شرمانه یک هنجارشکن با مجری قانون، در عملیات سایبری پلیس باب الرضا (ع) دستگیر شد.

خبرنگاران جزئیات دستگیری عامل انتشار فیلم بی شرمانه یک هنجارشکن با مجری قانون

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ دوم علیرضا مظاهری ضمن تشریح جزئیات دستگیری این هنجارشکن و هم دستش اظهار کرد: در پی اعلام خبر وقوع یک مورد سرقت در یکی از پارک های اطراف شهر شیروان، بلافاصله موضوع به وسیله مرکز فوریت های پلیسی 110 به مأموران، اعلام و ظرف مدت کوتاهی عوامل انتظامی در محل مورد نظر حاضر می شوند.

وی اضافه کرد: به محض حضور مأموران، تعدادی جوان که در آن محل حضور داشتند در اقدامی بی ادبانه و قانون شکنانه با مأموران درگیر و بلافاصله از محل متواری می شوند.

سردار مظاهری با تأکید بر اینکه هیچ احدی حق بی احترامی به قانون و مجری قانون را ندارد، توضیح داد: مأموران انتظامی با اشرافیت کامل و رصد لحظه ای محل تردد این هنجارشکنان، متهم ردیف اول را ظرف کمتر از نیم ساعت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل می نمایند.

رئیس پلیس خراسان شمالی با اشاره به اینکه هنگام درگیری، یکی از افرادی که در محل حضور داشته، اقدام به فیلم برداری و چند روز بعد در شبکه اجتماعی اینستاگرام این فیلم را منتشر می نماید، گفت: در ادامه عملیات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان متهم، فردی که اقدام به ضبط و انتشار این فیلم نموده بود، بلافاصله و کمتر از نیم ساعت توسط افسران مجرب پلیس فتا شناسایی و دستگیر می گردد.

فرمانده انتظامی باب الرضا(ع) با تأکید بر اینکه، سایر متهمان دخیل در این اقدام بی شرمانه و قانون شکنانه شناسایی و در صدد دستگیری این افراد هستیم، اضافه کرد: پلیس هرگز اجازه نمی دهد احدی به قانون دهن کجی نموده و مجری قانون که در بسیاری از مأموریت ها، با نثار جان خود از امنیت پایدار دفاع می نماید، اینگونه مورد بی احترامی قرار گیرد.

سردار مظاهری در سرانجام با تاکید بر اینکه، افرادی که دستگیر شده اند از اقدام خود نادم و پشیمان هستند، گفت: برای اینکه امنیت ما این گونه پایدار باشد، جوانان زیادی از این مرز و بوم در هر شغل و لباسی جان خود را نثار نموده اند؛ دشمنان ما نیز امروز باید بدانند که با این گونه اقدامات هرگز نمی توانند پیروز میدان باشند، ایران اسلامی کسانی را در دامن خود پرورانده که غیورند و اراده ای آهنین دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1218

به "خبرنگاران جزئیات دستگیری عامل انتشار فیلم بی شرمانه یک هنجارشکن با مجری قانون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جزئیات دستگیری عامل انتشار فیلم بی شرمانه یک هنجارشکن با مجری قانون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید