بهبود شرایط فراوری با چابک سازی ساختارهای سازمانی

به گزارش مجله عکسها، تهران (پانا) - مدیرعامل فولاد مبارکه با تاکید بر ضرورت چابک سازی ساختارهای سازمانی می گوید در محیط جهانی و رقابتی امروز، سرمایه های انسانی کلید پیشروی کارآمد و بقای یک سازمان است.

بهبود شرایط فراوری با چابک سازی ساختارهای سازمانی

به گزارش روابط عمومی فولاد مبارکه، محمد یاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه شورای معاونین این شرکت، مهندس مهدی کفایت را که سابقه مدیریت قراردادهای خرید و مدیریت کنترل مواد شرکت فولاد مبارکه را در کارنامه خود دارد به عنوان معاون تازه سرمایه های انسانی و سازماندهی و مجتبی پوربافرانی را که پیش از این در سمت مدیر امور اقتصادی مشغول به فعالیت بود به عنوان مدیر حوزه مدیر عامل شرکت منصوب نمود.

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در ادامه جلسه شورای معاونین این شرکت، ضمن اشاره به تعالی سازمانی شرکت، همسوسازی و بهینه سازی افراد با اهداف و احتیاجهای کسب و کار جهت دستیابی به عملکرد برتر را به عنوان یک رویکرد تازه از مدیریت سرمایه های انسانی در داخل شرکت عنوان نمود.

محمدیاسر طیب نیا با اشاره به ارزش بالای کارکنان به عنوان سرمایه انسانی در سازمان گفت: حوزه سرمایه های انسانی به مدیریت کارکنان برای بهبود کیفیت زندگی کاری در داخل و خارج سازمان پرداخته و می کوشد تا برتوانمندی ها و دانش کارکنان بیفزاید. در این راستا استخدام استعدادها، جهت دهی درست این استعدادها، ایجاد حس خودکفایی و آماده سازی آنها برای رویارویی با شرایط پیچیده آینده و نهایتاَ رشد و بهینه سازی سرمایه های انسانی، جزو اولویت های شرکت فولاد مبارکه است.

طیب نیا در ادامه انتظار خود از معاونت تازه سرمایه های انسانی و سازماندهی را ایجاد احساس تفاوت در نگاه مدیریت به کارکنان بیان نمود و اضافه نمود: جهت ایجاد این احساس متفاوت، احتیاج به تغییر رویکردهای این معاونت و حرکت به سمت ایجاد اشتیاق و اثربخشی کارکنان به جای رضایت کارکنان، رسیدن به همکاری و مشارکت کارکنان به جای کنترل کارکنان، متقاعد سازی بجای قدرت سازمانی، مشاهده نقاط قوت پرسنل و یاری به رفع نقاط قابل بهبود پرسنل و نگاه انسانی به کارکنان به عنوان سرمایه های شرکت است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت چابک سازی ساختارهای سازمانی و سازماندهی آن متناسب با رویکردهای طرح شده و تعالی سازمانی، بر تبدیل تفکر خدماتی به تفکر توسعه ای در این حوزه اشاره نمود و گفت : بنده انتظار دارم جهت توسعه نشاط کاری، اخلاق ، فرهنگ و ارزش ها، برنامه ریزی لازم در سازمان انجام گردد و اهتمام جدی در مسائل حوزه ایمنی، پیشگیری و ورزش به عمل آید.

طیب نیا در خاتمه گفت : در حوزه پیمانکاران هم نکات و مسائلی وجود دارد که باید مورد توجه قرارگرفته و تضادها و تعارضات موجود رفع گردد تا متعالی بودن فولاد مبارکه در بخش پیمانکاران خدوم شرکت هم بروز و ظهور یابد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1949

به "بهبود شرایط فراوری با چابک سازی ساختارهای سازمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبود شرایط فراوری با چابک سازی ساختارهای سازمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید