بازسازی پارک آبی آزادگان به سازمان ورزش شهرداری واگذار شد

به گزارش مجله عکسها، بنار با اشاره به اینکه بعد از 4 مرتبه فراخوان هیچ سرمایه گذاری برای پارک آبی آزادگان یافت نشد، گفت: در حال حاضر پروژه به سازمان ورزش شهرداری واگذار شده است.

بازسازی پارک آبی آزادگان به سازمان ورزش شهرداری واگذار شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

شکر الله بنار، مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به آخرین شرایط تصمیم گیری برای راه اندازی دوباره پارک آبی آزدگان گفت: برای راه اندازی مشارکتی پارک آبی آزادگان 4 مرتبه فراخوان داده بودیم، که متاسفانه کسی به عنوان سرمایه گذار اعلام آمادگی نکرد.

او در مورد روش سرمایه گذاری اظهار کرد: زمین و تاسیسات از شهرداری و نوسازی و بازسازی بر عهده شریک است و قرار بود که بهره برداری از آن به روش BOLT انجام گردد، یعنی هر چه شریک خرج نموده را با نرخ سود 18 درصد و تورم 20 درصد تنظیم کنیم و 17 سال بعد به صورت مشارکتی بهره برداری کنیم و شریک هم دائمی نیست.

بنار توضیح داد: پیش بینی ما این بود که شریک می تواند با 30 میلیارد تومان سرمایه گذاری این مجموعه را فعال کند و وقتی بعد از 4 مرتبه فراخوان شریک پیدا نشد، سازمان ورزش درخواست تفویض اختیار کرد تا با بودجه عمومی آن را فعال کند.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری با بیان اینکه پارک آبی آزادگان در زمینی به مساحت 13 هکتار است که مالک آن شهرداری تهران است، اظهار کرد: سازمان ورزش اعلام نموده بود که می تواند از محل بودجه عمومی این مجموعه را فعال کند و چون خواهان تفویض اختیار بود، ما هم پذیرفتیم و لذا اکنون موضوع پارک آبی در اختیار سازمان ورزش است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1079

به "بازسازی پارک آبی آزادگان به سازمان ورزش شهرداری واگذار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی پارک آبی آزادگان به سازمان ورزش شهرداری واگذار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید