ایلی استان: فرصت های بی شماری داشتیم اما استفاده نکردیم

به گزارش مجله عکسها، ایلی استان، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فرصت های بی شماری خلق کردیم، اما گل نزدیم و وقتی گل نزنید، نمی توانید پیروز شوید.

ایلی استان: فرصت های بی شماری داشتیم اما استفاده نکردیم

به گزارش مجله عکسها از اهواز، ایلی استان پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل سپیدرود رشت گفت: خیلی سخت است که پس از این بازی، آن را تجزیه و تحلیل کنیم. کوشش کردیم به بازی برگردیم اما متأسفانه گل نزدیم و گل خوردیم. پس از اینکه 10 نفره شدیم، کوشش کردیم نتیجه را برگردانیم. فرصت های بی شماری خلق کردیم، اما گل نزدیم و وقتی گل نزنید، نمی توانید پیروز شوید. در فوتبال اگر ببرید یا ببازید، باید ادامه دهید. ما تجزیه می کنیم که چه اتفاقی افتاد و سپس ادامه می دهیم.

سرمربی فولاد خوزستان در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت بازیکنان فولاد، سنگین بازی می نمایند، توضیح داد: نمی خواهم صحبتی کنم که به کسی توهین شود، اما طرفداران بهترین آنالیزورها هستند. در این بازی شانس های زیادی داشتیم و به محوطه جریمه حریف آمدیم، اما گل نزدیم. به نظر من 45 دقیقه اول به واسطه بازی، شانس های بی شماری داشتیم، نه به صورت شانسی.

استان با اشاره به موقعیت های کم تعداد سپیدرود گفت: حریف دو توپ بلند ارسال کرد که نزدیک آن نبودیم و یکی از آنها گل شد. نیمه دوم با وجود اینکه از حریف عقب بودیم و با 10 بازیکن بازی می کردیم، سخت بود با رقیب رویارویی کنیم. با وجود 10 نفره بودن کوشش کردیم با هم پاسکاری کنیم و به محوطه جریمه سپیدرود رسیدیم، اما در ضربات نهایی، دقت کافی را نداشتیم.

وی درخصوص اینکه چرا از صابر حردانی در این بازی استفاده نکرد، گفت: او از لحاظ فیزیکی آمادگی کامل برای رسیدن به 18 نفر را ندارد. من خیلی به صابر علاقه دارم و کوشش کردیم برای او فرصت ایجاد کنیم، اما اکنون آمادگی بازی کردن را ندارد و تازه از بند مصدومیت رها شده است.

سرمربی فولاد با اشاره به دیدار هفته گذشته این تیم گفت: در بازی هفته گذشته با وجود 10 نفره بودن، موقعیت های خوبی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. در این بازی سینا مریدی و فرزاد جعفری را به دلیل محرومیت داشتیم. اینکه برای هر مسابقه در ترکیب تغییر ایجاد کنید، در ارتباط کاری مشکل ایجاد می شود. همیشه گفتم مشکل ما یک سوم حریف است. کارهای تهاجمی را زیاد انجام دادیم و مشکل ما تمام نماینده و استفاده از این موقعیت هاست.

استان در این باره که به نظر می رسد بازیکنان فولاد تمایلی به بازی برای این تیم ندارند، توضیح داد: چنین چیزی را باور ندارم و به بازیکنانم اعتقاد دارم. ما سه بازی تا نیم فصل داریم و پس از آن، دو ماه استراحت داریم. مدیریت هوشمند باشگاه از این فرصت به خوبی استفاده نموده و تصمیمات خوبی بگیرد. شما دیدید چند بار وارد محوطه جریمه سپیدرود شدیم، اما استفاده از موقعیت های گلزنی به کیفیت بازیکن برمی شود. همیشه با بازیکنان به صورت فردی یا گروهی کار می کنیم. باز کردن تیمی که بخواهد دفاعی بازی کند و تنها به توپ های بلند روی بیاورد، سخت است. در این مسابقه وقت کشی زیادی هم از بازیکنان حریف دیدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 153

به "ایلی استان: فرصت های بی شماری داشتیم اما استفاده نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلی استان: فرصت های بی شماری داشتیم اما استفاده نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید