اخذ 20 میلیون تومان از قرارداد های مسکن مهر قانونی است

به گزارش مجله عکسها، مهدی راهنمایی در واکنش به اظهارات معاون عمرانی استانداری تهران، گفت: اخذ 20 میلیون تومان از قرارداد های مسکن مهر قانونی است.

اخذ 20 میلیون تومان از قرارداد های مسکن مهر قانونی است

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه مالی مجله عکسها، مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به دریافت 20 میلیون تومان یارانه دولتی از خریداران مسکن مهر، اظهار کرد: مصوبه ای داریم که به ما اجازه می دهد افزایش قیمت های دو سال اخیر در بخش ساخت را از همه دریافت کنیم.

وی با بیان این که این مصوبه برای حدود 10 ماه پیش است در پاسخ به این پرسش که چرا همان زمان مصوبه مذکور را اجرایی نکردید، اضافه کرد: پس از اخذ این مصوبه، دیدیم که شرایط آنقدر برای مردم سخت است که نباید آنرا عملیاتی کنیم. به جای این کار پول مورد احتیاج را از منابع داخلی تامین کردیم تا فشار مضاعفی را به مردم وارد نکینم.

وی با یادآوری این که چندین سال است که در پردیس مردم از انتظار برای تحویل واحد های خود خسته شده بودند، توضیح داد: یک اتفاق دیگری که افتاد و فرایند اجرای مصوبه دریافت 20 میلیون را با تاخیر روبرو کرد و آن افزایش قیمت بنزین در آبان ماه سال گذشته بود. پس از آن هم بحث شیوع ویروس کرونا پیش آمد و باز هم اجرای مصوبه به تاخیر افتاد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: این مصوبه شامل کسانیکه قبل از تاریخ اول خردادماه 99 واحد مسکن مهری را خریداری نموده اند و همچنین افراد گروه هدف نمی گردد.

راهنمایی بیان نمود: از اول خرداد به بعد از کسانیکه مسکن مهر پردیس را خریداری می نمایند بابت هر واحد یکبار 20 میلیون تومان دریافت می کنیم. این هزینه نقل و انتقال نیست، متاسفانه یکی از رسانه ها عمدا یا سهوا بیان کرد این پول هزینه نقل و انتقال است. در حالی هزینه نقل و انتقال واحد های مسکن مهر یک میلیون تومان است.

وی با این که از افراد تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و برای اعضای درجه یک خانواده 20 میلیون تومان دریافت نمی گردد، توضیح داد: معاون عمرانی استانداری تهران مقصر اظهارنظر درباره ادعای غیرقانونی این مصوبه نیست؛ اولا این مصوبه به صورت نادرستی به وی منتقل شده (هزینه نقل و انتقال)، دوما این مصوبه مربوط به حدود 10 ماه است. بنده خدا هم طبیعی است که با حجم جلسات روزانه این مصوبه در خاطرش نمانده باشد.

لازم به ذکر است تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران امروز در تبادل نظر با یکی از رسانه ها درباره دریافت 20 میلیون تومان از خریداران مسکن پردیس، گفته است: افزایش قیمت برای واگذاری واحد های مسکن مهر قانونی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1089

به "اخذ 20 میلیون تومان از قرارداد های مسکن مهر قانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ 20 میلیون تومان از قرارداد های مسکن مهر قانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید