کسب و کار

معرفی سوئد و جاذبه های گردشگری آن (2)

قصر سلطنتی استکهلم قصر سلطنتی استکهلم که در بخش قدیمی و مرکزی شهر استکهلم واقع است اقامتگاه رسمی پادشاه، ملکه و خانواده سلطنتی بشمار می رود. بخش اعظم پذیرایی از میهمانان رسمی خانولده سلطنتی سوئد در قصر سلطنتی استکهلم صورت می پذیرد. دفتر کار روزانه پادشاه...

25 دی 1398

خوش قیمت ترین شهرها برای سفر کجاست؟ ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

طبق تحقیقاتی که وب سایت تریپ ادوایزر (TripAdvisor) انجام داده، به بررسی و مقایسه هزینه سفرهای سه روزه در بین ماه های ژوئن تا سپتامبر در فصل تابستان پرداخته. در این مطالعه هزینه های سفر به 20 شهر توریستی جهان مورد بررسی قرار گرفته و هزینه های بررسی شده عبارتند...

23 دی 1398

رویداد معرفی محصولات نخستین کمپ هوش مصنوعی خبرنگاران نکست برگزار گردید

بعد از گذشت 138 روز از آغاز کار کمپ هوش مصنوعی خبرنگاران نکست، امروز محصولات گروه های مختلف این کمپ آماده شده و اکنون زمان جذب سرمایه برای این محصولات رسیده است. خبرنگاران نکست به همین منظور چهارشنبه 29 آبان ماه 1398 برنامه ای برای معرفی این محصولات (Demo Day)...

21 دی 1398

3 اصل بدیهی حکمرانی مالی که روحانی در چند دقیقه زیر سوال برد

رئیس جمهور در مراسم افتتاح همزمان صدها پروژه عمرانی در استان کرمان اظهاراتی درباره استفاده از منابع نفتی، مالیات، سرک کشی به مسائل مالی و خصوصی مردم داشت که برخلاف بعضی اصول بدیهی حکمرانی مالی بود.

15 دی 1398

چهار دانشجوی کردستانی به دانشگاه ICD فرانسه اعزام می شوند

چهار دانشجوی کردستانی تحت حمایت مالی برنامه اروپایی Erasmus+ به دانشگاه ICD فرانسه اعزام می شوند.

15 دی 1398

تثبیت 200 هزار فرصت شغلی در نیمه اول امسال

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در شش ماهه اول امسال با پیگیری و کوشش مسئولان کشوری 200 هزار فرصت شغلی تثبیت و از خروج نیروی کار از بنگاه ها جلوگیری شد.

14 دی 1398

نگاهی به نظرات منتقدان درباره فیلم ترسناک دکتر اسلیپ

فیلم دکتر اسلیپ به کارگردانی مایک فلناگان از آخر هفته گذشته روی پرده رفته و با توجه به آمار فروش روز اول فیلم (روز آدینه هفته گذشته) که تا این لحظه منتشر شده این اثر ترسناک دومین فیلم پرفروش سینماهای آمریکا بوده است.

11 دی 1398

استعفای سفرای عراقی از وزارت خارجه این کشور تکذیب شد

وزارت خارجه عراق، اخبار منتشر شده درباره استعفای چند سفیر و دیپلمات این کشور برای اعلام همبستگی با تظاهرات های مردمی را تکذیب کرد.

5 دی 1398

حلقه اولیه کانون خیرین کارآفرین استان مرکزی تشکیل گردد

خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت: حداکثر ظرف 10 روز کارگروهی با حضور مسئولان ذیربط و خیرین برگزار و با شناسایی خیرین، حلقه اولیه کانون خیرین کارآفرین و اشتغال در استان شکل بگیرد تا ظرف دو هفته آینده یک گروه خوب از مجموعه خیرین آماده گردد.

4 دی 1398

رضایت نامه همه خارجی های لیگ برتر کشتی صادر شد

رئیس شورای کشتی آسیا رضایت نامه تمامی کشتی گیران خارجی شاغل در لیگ برتر آزاد و فرنگی کشورمان را صادر کرد.

3 دی 1398

برد های پردازش سطح بالا با تولیدات ایران ساخت تأمین می گردد

شرکت های ایرانی با تکیه بر توان داخلی 70 درصد احتیاج صنایع به برد های پردازش سطح بالا را در کشور تامین می نمایند.

1 دی 1398

روش درست کاغذپیچیِ ساندویچ برای تغذیه بیرون از خانه

شاید شما هم هوادار خرید ساندویچ سرد بیرون از منزل باشید. هم بی زحمت است و ارزان، هم تنوع دارد، و در آخر آدم تماشا می نماید که چطور آقای ساندویچ فروش با مهارتی شبیه اُریگامی، به سرعت ساندویچ ها را در کاغذ می پیچد و تحویل مشتری می دهد.

25 آذر 1398

پزشکان بدون مرز: عملیات ترکیه بیش از 5300 سوری را وادار به رفتن به عراق نموده است

سازمان پزشکان بدون مرز اعلام نمود، از زمان شروع عملیات نظامی چشمه صلح ترکیه در شمال شرق سوریه تاکنون، بیش از 5.3 هزار آواره سوری وارد عراق شده اند.

15 آذر 1398

ناسا ادعای کارمند خود را درباره رصد حیات در مریخ رد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، ناسا ادعای یکی از کارمندان سابق خود مبنی بررصد حیات در مریخ حدود 40 سال قبل را رد کرد.

12 آذر 1398

مصرف کننده الگوریتم کشورهای پیشرفته هستیم، باید پایگاه داده بومی فراوری کنیم

مدیرعامل یکی از استارتاپهای کشور گفت: برای پیشرفت بیشتر هوش مصنوعی در ایران باید به سمت فراوری پایگاه داده های بومی و استفاده از آن ها در الگوریتم های هوش مصنوعی حرکت کنیم.

11 آذر 1398

برلوسکونی: اردوگاه های کار اجباری آلمان نازی وجود نداشته اند

خبرنگاران: اظهارنظر نخست وزیر اسبق ایتالیا مبنی بر اینکه اردوگاه های کار اجباری آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم وجود نداشته اند موجی از انتقادها علیه وی را به همراه داشته است.

29 آبان 1398

رویداد چالش های راهبری و سرمایه گذاری در استارتا پ های مرحله بذری برگزار گشت

رویداد چالش های راهبری و سرمایه گذاری در استارتا پ های مرحله بذری از سلسله گردهمایی موج سوم زیست بوم کارآفرینی در ساختمان آرشیو ملی برگزار شد.

27 آبان 1398

بزرگداشتی برای نوش آفرین انصاری

در آستانه هشتادمین زادروز نوش آفرین انصاری، مراسم بزرگداشتی برای این چهره پیشکسوت کتاب و ادبیات برگزار می شود.

23 آبان 1398

دانش بنیان شدن صنعت سنگ های قیمتی ارزش افزوده ای بالایی دارد

به گزارش خبرنگاران، شیما سادات مفاخریان مدیرعامل شرکت فخر زرین پارس و موسس مجتمع فنی و تخصصی طلا و جواهر و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و کارآفرین برتر مهارتی در صنعت طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی با بیان این مطلب که سنگ های جواهر می توانند...

19 آبان 1398

تحلیلگر کنگره آمریکا: ادعاها درباره فروپاشی اقتصاد ایران بی اساسند

تحلیلگر مسائل ایران در مرکز تحقیقات کنگره آمریکا ادعاهای مقام های دولت این کشور درباره فروپاشی اقتصاد ایران درنتیجه تحریم ها را رد نموده و آنها را بی اساس توصیف نموده است.

18 آبان 1398
تعداد: (56)