کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف، راهیابی 3 کشتی گیر ایرانی به نیمه نهایی

به گزارش مجله عکسها، سه نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان راه یافتند.

کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف، راهیابی 3 کشتی گیر ایرانی به نیمه نهایی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از 28 بهمن لغایت اول اسفند ماه در شهر ولیکو ترانوو برگزار می گردد. نتایج کشتی گیران کشورمان در خاتمه مسابقات صبح روز نخست به توضیح زیر است:

کشتی آزاد:

براساس این گزارش، در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرت قلی زاده در دور نخست با نتیجه 12 بر 10 مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 7 بر یک از سد ویسیلی از مقدونیه گذشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضان رمضان اف از بلغارستان با نتیجه 11 بر یک باخت و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را به دست آورد.

بعلاوه در وزن 79 کیلوگرم مصطفی قیاسی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل استینوف در حالی که 7 بر یک پیش بود با توجه به سه اخطاره شدن این حریف روس به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف علی شعبان اف دارنده مدال برنز دنیا از بلاروس می رود.

مهدی حاجیلوئیان هم در وزن 92 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مقابل نورماگمدوف دارنده مدال برنز دنیا از آذربایجان باخت و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم سیدآرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل دریدی از الجزایر با نتیجه 11 بر صفر باخت. حریف وی در مرحله نیمه نهایی حضور دارد و در صورت حضور این کشتی گیر الجزایری در ملاقات فینال، نگهداری راهی گروه شانس مجدد خواهد شد. در وزن 63 کیلوگرم هم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر دیمیتریجویچ از صربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر 3 کانیبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

علیرضا عبدولی نیز در وزن 72 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 8 بر یک پورتمانن از سوئیس را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مغلوب علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان شد. ارسلان هم اکنون در مرحله نیمه نهایی حضور دارد و در صورت حضور وی در ملاقات فینال، عبدولی به گروه بازنده ها راه خواهد یافت تا برای کسب مدال برنز کوشش کند.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر یک کیسمونی از مجارستان را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر یک از سد آسیکیف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2145

به "کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف، راهیابی 3 کشتی گیر ایرانی به نیمه نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف، راهیابی 3 کشتی گیر ایرانی به نیمه نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید