کشتی آزاد قهرمانی دنیا، احسان پور، تیموری، یزدانی و شعبانی حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله عکسها، قرعه کشی چهار وزن سوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دنیا و گزینشی المپیک، امروز در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار گردید.

کشتی آزاد قهرمانی دنیا، احسان پور، تیموری، یزدانی و شعبانی حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله عکسها و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه نمایندگان کشورمان که از ساعت 9:30 صبح فردا (شنبه) به مصاف حریفان خود خواهند رفت به توضیح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم 25 نفر حضور دارند، بهنام احسان پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با رجب توپال دارنده مدال برنز اروپا از ترکیه سرشاخ می گردد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان احمدنبی گوارزاتیلوف دارنده مدال برنز دنیا از آذربایجان و خولیوس بونه رودیگوئز قهرمان دنیا از کوبا می رود.

در وزن 79 کیلوگرم بهمن تیموری پس از استراحت در دور اول در دور بعد با برنده مبارزه میان جانگ از کره جنوبی و رشید قربان اف دارنده مدال برنز دنیا از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان نیکا کنتچادزه قهرمان زیر 23 سال دنیا از گرجستان و گریگوریان از ارمنستان می رود. در این وزن 23 کشتی گیر حضور دارند. کایل داک قهرمان دنیا از آمریکا در گروه تیموری حضور دارد.

دروزن 86 کیلوگرم که 43 نفر حضور دارند، حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف اسپینال از پورتوریکو می رود. و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان استفان ورب از مجارستان و دومانیتسکی از اوکراین کشتی می گیرد. گوستیف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان، نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه و بوریس ماکویف دارنده مدال نقره دنیا از مولداوی در گروه یزدانی حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم علی شعبانی در دور اول با ابراهیم جیفتجی قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان می رود. شریف شریف اف قهرمان دنیا و المپیک از آذربایجان و کایل اسنایدر قهرمان دنیا و المپیک از آمریکا در گروه شعبانی حضور دارند. در این وزن 26 نفر شرکت نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 457

به "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، احسان پور، تیموری، یزدانی و شعبانی حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، احسان پور، تیموری، یزدانی و شعبانی حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید