پیرزن: عروسم در برابر همسایگان آبروریزی راه انداخت

به گزارش مجله عکسها، زن 59 ساله که به اتهام توهین و فحاشی از عروسش شاکی شده بود در حالی که بیان می کرد مسئولیت نگهداری از سومین نوه ام را نمی پذیرم ماجرای طلاق پسر و عروسش را صوری دانست.

پیرزن: عروسم در برابر همسایگان آبروریزی راه انداخت

به گزارش، احساس می کنم همه درگیری ها و کشاکش های طلاق بین پسر و عروسم صوری و ساختگی است تا این گونه از مسئولیت نگهداری و سرپرستی فرزندان شان شانه خالی نمایند چرا که حدود یک سال است هزینه و مخارج دو فرزندشان را می پردازم و آن ها در پارک و کوچه و خیابان با یکدیگر قرار دیدار می گذارند.

زن 59 ساله که به اتهام توهین و فحاشی از عروسش شاکی شده بود در حالی که بیان می کرد مسئولیت نگهداری از سومین نوه ام را نمی پذیرم با صوری خواندن ماجرای طلاق پسر و عروسش به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: پسرم و همسرش زندگی بی دغدغه و آرامی داشتند.

زندگی آن ها عاشقانه بود و به یکدیگر عشق می ورزیدند تا این که از حدود یک سال قبل ناگهان ورق برگشت و تند باد سهمگینی زندگی شیرین آن ها را به هم ریخت و زیر و رو کرد.

نمی دانم چگونه پای یک زن دیگر به زندگی آن ها باز شد. پسرم که به یک زن جوان علاقه مند شده بود تصمیم به ازدواج مجدد گرفت اگرچه این ماجرا یک شوک ناگهانی برای خانواده ما بود و هیچ کس این موضوع را باور نمی کرد، اما تا چشم بر هم زدیم، پسرم سیمین را به عقد موقت خودش درآورده بود.

خیلی زود این ماجرا لو رفت و عروسم که نمی توانست این موضوع را باور کند سر ناسازگاری گذاشت. این گونه بود که درگیری و اختلافات خانوادگی آن ها شروع شد. دیگر به ظاهر از آن عشق و علاقه ها خبری نبود. عروسم بنای لجبازی گذاشته بود و هیچ حرف و حدیثی را در این باره نمی پذیرفت. او مدام می گفت چرا همسرم با آن زن جوان خوش باشد و به تفریح و خوش گذرانی بپردازد، اما من مجبور به خانه داری باشم و از فرزندانش نگهداری کنم...

هر چه عروسم را نصیحت می کردم که اکبر اشتباه نموده است بنابراین خیلی زود سرش به سنگ می خورد و به سوی خانواده اش باز می شود و تو مدتی را به خاطر فرزندانت تحمل کن! اما گوش عروسم بدهکار این حرف ها نبود و ادعا می کرد فقط طلاق می خواهد!

عروسم می گفت: شاید هر سختی و نداری را تحمل می کردم، اما نمی توانم بی وفایی و خیانت همسرم را نادیده بگیرم در حالی که همه روز های تلخ و شیرین زندگی را عاشقانه در کنارش بودم!

خلاصه عروسم دادخواست طلاق داد و اختلافات خانوادگی آن ها بالا گرفت.

در این میان من سرپرستی دو فرزند کوچک آن ها را به عهده گرفتم تا از درس و مدرسه عقب نمانند.

اگرچه منبع درآمدی ندارم و درآمد همسرم نیز کفاف مخارج زندگی مان را نمی دهد، اما هزینه های دو نوه ام را می پردازم تا آینده آن ها تباه نشود. با وجود این پسرم در میان این درگیری های خانوادگی به دنبال زندگی خودش رفته است به طوری که حتی نشانی محل سکونتش را هم نمی دانم.

از سوی دیگر نیز عروسم به همراه پسر چهار ساله اش از حدود یک سال قبل به خانه مادرش رفته و نوع پوشش، شرایط ظاهری و رفتارش کاملا تغییر نموده است!

به او می گویم منزلی برایت اجاره می کنیم و با هر بدبختی است اجاره خانه و مخارج زندگی ات را می پردازیم فقط تو در کنار فرزندانت باش و از آن ها مراقبت کن! ولی عروسم باز هم مخالفت کرد این در حالی است که از گوشه و کنار می شنوم پسر و عروسم در مکان های مختلف با یکدیگر قرار دیدار می گذارند و حتی در پارک ها با هم قدم می زنند.

عروسم مدتی است که حکم جلب همسرش را در دست دارد، اما نمی دانم چرا در یکی از همین قرار دیدار ها، او را به دست قانون نمی سپارد. همه این رفتار های مشکوک در حالی صورت می گیرد که عروسم دوست دارد نگهداری از پسر چهار ساله اش را نیز به من بسپارد!

اما من از عهده سرپرستی او برنمی آیم چرا که نوه کوچکم رفتار های خشن دارد واز نظر روحی چنان به هم می ریزد که حتی لوازم منزل را نیز تخریب می نماید! با این حال عروسم از احساسات من سوءاستفاده می نماید به گونه ای که روز گذشته نوه چهار ساله ام را سوار بر یک تاکسی اینترنتی به در منزلم آورد و او را مقابل خانه ام رها کرد.

وقتی از پذیرش نوه ام خودداری کردم کار به توهین و فحاشی کشید و عروسم در برابر دیدگان همسایگان آبروریزی راه انداخت و تهمت های زشتی را به من نسبت داد. این در حالی است که احساس می کنم همه این درگیری ها و ماجرای طلاق آن ها صوری است و ...

شایان ذکر است به دستور سرهنگ عباس زمینی (رئیس کلانتری سپاد) این پرونده توسط کارشناسان دایره مددکاری اجتماعی مورد آنالیز نهاده شد.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 762

به "پیرزن: عروسم در برابر همسایگان آبروریزی راه انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرزن: عروسم در برابر همسایگان آبروریزی راه انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید