پلمب چهار واحد تولیدی غیراستاندارد در ایلام

به گزارش مجله عکسها، مدیرکل استاندارد ایلام گفت: بازرسان و ناظران این اداره کل در جریان بازرسی از واحد های فراوری فراورده های مشمول استادارد اجباری، چهار نوع واحد فراوریی بتن و شن و ماسه را به دلیل نقض قوانین استاندارد پلمب کردند.

پلمب چهار واحد تولیدی غیراستاندارد در ایلام

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش مجله عکسها آلاین به نقل از ایرنا، مهناز همتی سه شنبه نوزدهم آذر اضافه کرد: این واحدهای فراوریی بتن آماده و شن و ماسه در شهرستان های ایوان و مهران به دلیل نداشتن پروانه استاندارد و عدم رعایت استانداردها پلمپ و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: استانداردسازی محصولات و فراوریات مصالح ساختمانی ضروری بوده و باید در زمینه معرفی واحدهای فراوری بتن آماده غیر استاندارد در سطح استان اقدامات لازم انجام گیرد.

مدیرکل استاندارد ایلام یادآور شد: شاخص کیفیت ساختمان ها را می توان بر حسب نوع سازه و کیفیت مصالح ساختمانی به کار رفته در آن ها مورد ارزیابی قرار داد و این مهمترین عامل مقاومت و ایستایی ساختمان ها در مقابل عوامل خارجی و تهدیداتی مانند زلزله است.

همتی، هرگونه فراوری و عرضه مصالح ساختمانی غیراستاندارد را خیانت در حق مردم و مصرف کنندگان برشمرد و گفت: اداره کل استاندارد استان ایلام با جدیت و بدون کمترین اغماض، با متخلفان و فراوریکنندگان محصولات فاقد کیفیت برخورد می نماید.

وی از معرفی 23 فقره پرونده حقوقی واحدهای متخلف ایلام به مراجع قضایی استان در امسال اطلاع داد و تاکید نمود: این اداره کل با جدیت و قاطعیت در تمام حوزه های مربوطه نظارت و پیگیری خواهد داشت.

سال گذشته 126 واحد فراوریی فعال استان زیر پوشش اداره کل استاندارد ایلام نهاده شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 680

به "پلمب چهار واحد تولیدی غیراستاندارد در ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب چهار واحد تولیدی غیراستاندارد در ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید