پریچهره: برای خروج امتیاز بادران از تهران باید دلایل ویژه ای وجود داشته باشد، با انتقال تیم ها از مرکز مخالفم

به گزارش مجله عکسها، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: با انتقال تیم ها به خارج از استان مخالم، اما اگر قرار بر این اتفاق باشد، باید دلایل خودش وجود داشته باشد.

پریچهره: برای خروج امتیاز بادران از تهران باید دلایل ویژه ای وجود داشته باشد، با انتقال تیم ها از مرکز مخالفم

نصرالله پریچهره در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره موضوع شایعه انتقال امتیاز تیم فوتبال بادران به استان قزوین گفت: اینکه قرار باشد فرآیند انتقال امتیاز یک تیم از استانی به استان دیگر طی شود، نیازمند شرایط خاصی است. من ذاتاً با انتقال تیم ها مخالم، اما اگر قرار بر این اتفاق باشد، باید دلایل خودش وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: فرآیند مورد نظر را در اختیار هیئت فوتبال استان گذاشتیم تا بتواند آیتم های مدنظر برای انتقال امتیاز یک تیم را مورد بررسی قرار دهد و در اختیار ما بگذارد. از آن زمان که این اختیار را به هیئت فوتبال داده ایم، هنوز چیزی به ما منتقل نشده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: زمانی که این دلایل برای انتقال ارائه شود، موضوع در کمیسیون ماده پنج مطرح خواهد شد و در آنجا جوانب مختلف این موضوع به طور کامل بررسی می شود. با این وجود معتقدم تا جایی که امکان داشته باشد، باید امتیاز تیم ها را نگه داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1946

به "پریچهره: برای خروج امتیاز بادران از تهران باید دلایل ویژه ای وجود داشته باشد، با انتقال تیم ها از مرکز مخالفم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پریچهره: برای خروج امتیاز بادران از تهران باید دلایل ویژه ای وجود داشته باشد، با انتقال تیم ها از مرکز مخالفم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید