مشاغل مناسب برای مردان و زنان متولد شهریور ماه

به گزارش مجله عکسها، همه ما در طول زندگی با اشخاصی روبرو شده ایم که ادعا دارند بر اساس ماه تولد هر شخصی می توانند تشخیص دهند که چگونه افرادی هستند یا اینکه افکار و اعمال خود را با توجه به این که متولد فلان ماه سال هستند، توجیه می نمایند و این را جزئی از شخصیت متولدین آن ماه می دانند. اینکه این موضوع چقدر می تواند صحیح باشد یا خیر فعلاً محل توجه ما نیست اما شاید بهتر باشد کمی با این موضوعات آشنا شویم چه بسا که برای ما مصداق داشته باشد. در ادامه ما قصد داریم تا مشاغلی را که با شخصیت افراد متولد شهریور ماه سازگار هستند را معرفی کنیم پس با ما همراه شوید.

مشاغل مناسب برای مردان و زنان متولد شهریور ماه

شما به عنوان یک شهریوری عاشق جزییات هستید و دوست دارید در چیز های کوچکی که دیگران هیچ توجهی به آن ها ندارند، کندوکاو کنید و از آن ها چیز های مهم و بزرگ تری بسازید. فقط یادتان باشد که ایده آل گرا نباشید، زیرا در غیر این صورت شهامت خود را برای آغاز بسیاری از کار ها از دست خواهید داد. شیمی دان، عطرساز، تور لیدر یا باغبانی از جمله شغل هایی است که برای شخصیت شهریوری ها ساخته شده است.

افراد برج فلکی سنبله مانند زنبوران عاشق کار کردن هستند. این برج فلکی در سلطه عطارد، سیاره ارتباطات است. شما مداوم در حال تفکر و چیدن استراتژی هستید. شما همواره کاری برای انجام دادن احتیاج دارید! غرق در سازمان و سازمان دهی هستید، بسیاری از افراد این برج فلکی در نهایت شغل مدیریت دفاتر یا اداره کردن یک دپارتمان را بر عهده می گیرند. فکر جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می نماید و شما همواره در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته بندی و مدیریت داده ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می زند. شما تحمل نبود هر چیزی در سر جای خود را ندارید! شما یک طراح داخلی عالی یا مشاور فوق العاده ای برای افراد مختلف در جهت سازمان دهی آنان می شوید. از قضا، شما از دور انداختن وسایل بیزار هستید، ولی حداقل آن ها را در یک جا مرتب و سازمان دهی خواهید نمود.

با فکر تیز و تند خود و گوش شنوای خود، شما یک ژورنالیست بی نظیر می شوید. شما می دانید که به چه طریق حقایق را بیابید و مانند داستان آن ها را کنار هم قرار دهید. شما از پرسش سوالات سخت از دیگران نمی هراسید تا انتهای قضیه را متوجه شوید. شما مسحور این هستید که بفهمید چه چیز دیگران را وادار به رفتاری خاص می نماید و دوست دارید که در خصوص هر شخصی که دیدار می کنید اطلاعاتی کسب نمایید. این مورد شما را به یک درمان شناس، کارمند امور اجتماعی یا مدیر منابع انسانی عالی بدل خواهد کرد. بسیاری از افراد برج فلکی سنبله مشغول حسابداری هستند و به عنوان نشانه زمین، شما در علوم طبیعی مانند بیولوژی یا گیاه شناسی بهتر هستید. شما از بیرون بودن لذت می برید، پس چرا طبیعت را به عنوان دفتر کار مجازی خود قرار ندهید؟ بعلاوه در باغ داری و مراقبت از گل و گیاه نیز بی نظیر هستید.

تکیه کلام متولدین این ماه تجزیه و تحلیل کن! است. با توجه به همین علامت کار هایی به آن ها داده گردد تا بتوانند این احتیاج درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء نمایند. تحقیقات، اکتشاف، آزمایشات و تحقیقات پزشکی رجحانن شغل های مناسب برای آنهاست.

خاص، منظم و جزئی نگر بودن، به خوشه ها (متولدین برج خوشه) رجحان داده است. هر شغلی که در آن بتوانند به صورت منظم از توانایی های خودشان استفاده نمایند مثل یک خانه دار حرفه ای، متخصص علم آمار یا یک تحلیل گر، برای این نشان مناسب است. برای آن ها بدن، بسیار مقدس است؛ بنابراین خوشه ها متخصصان تغذیه و ماساژ یا مربیان و ورزشکاران بدنسازی و تناسب اندام خیلی خوبی هستند.

به عنوان ششمین خانه سلامت و سازمان زودیاک، بسیاری از افراد برج فلکی سنبله در مشاغل مربوط به سلامت مشغول می گردند. به عنوان معلم یوگا، طب سوزنی یا متخصصان تغذیه. به احتمال زیاد شما کابینتی پر از ویتامین ها و دارو های گیاهی در اختیار دارید، بنابراین، شما همواره یک دکتر غیررسمی هستید، فارغ از اینکه در کجا کار می کنید.

حرف آخر، شما به عنوان یک شهریوری انتخاب های فراوانی دارید. تنها چیزی که می تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، کمال طلبی شماست. افراد این برج فلکی بسیار خود را مورد انتقاد قرار می دهند، و ممکن است شما به سمت شغل رویایی خود نروید به خاطر اینکه شما فکر می کنید آماده نیستید.

ریسک را بپذیرید و کوشش کنید! احتمالا بیش از آن چیزی که احتیاج دارید شایسته کار هستید. شما همواره اولین نفر در دفتر هستید که خبر ها به گوشتان می رسد. اما از وسوسه پخش آن اجتناب کنید. در نهایت، شما باید بدانید که کی دست بکشید و آرام شوید، اگر بیش از حد در جزئیات وسواس نشان می دهید، می توانید به یک همکار دمدمی مزاج برای همکاران تبدیل شوید و موجب تهدید آن ها گشت. به یاد داشته باشید که همه احتیاج دارند برخی اوقات به خانه بروند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2166

به "مشاغل مناسب برای مردان و زنان متولد شهریور ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاغل مناسب برای مردان و زنان متولد شهریور ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید