محدودیت تردد شبانه در تهران را از ساعت 21 به 22 تغییر دهید

به گزارش مجله عکسها، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پیشنهاد پلیس راهور تهران به ستاد ملی کرونا این است که ساعت اجرای محدودیت را از ساعت 21 به 22 تغییر داده تا پلیس بتواند ترافیک را بهتر مدیریت کند.

محدودیت تردد شبانه در تهران را از ساعت 21 به 22 تغییر دهید

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پیشنهاد پلیس راهور تهران به ستاد ملی کرونا این است که ساعت اجرای محدودیت را از ساعت 21 به 22 تغییر داده تا پلیس بتواند ترافیک را بهتر مدیریت کند.

سردار محمد حسین حمیدی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا و اعلام محدودیت های تردد و اینکه رانندگان می بایست قبل از ساعت 21 به منزل و یا مقصد برسند شاهد حجم بالای ترافیک در این ساعات در تهران هستیم.

وی گفت: رانندگان طبیعتاً می خواهند با عجله و هرچه زودتر در بین ساعت های 16:00 تا 21:00 به مقصد رسیده و توسط دوربین ها جریمه نشوند، این عجله و شتاب و به تعویق انداختن سفر و موکول نمودن تردد در ساعات پایانی محدودیت ها، معضلات ترافیکی بسیاری را برای شهر تهران به وجود آورده است.

سردار حمیدی اضافه کرد: در این بین چنانچه ریزش نزولات آسمانی و بارندگی نیز روی دهد، مزید بر علت شده و بر حجم ترافیک می افزاید، چرا که بیشتر شهروندان در این شرایط از خودروی شخصی استفاده کرده و با بیرون آوردن خودروهای خود بر ترافیک شهر تهران می افزایند.

سردار حمیدی بیان داشت: به همین خاطر پیشنهاد پلیس راهور تهران به ستاد ملی کرونا این است که ساعت اجرای محدودیت را از ساعت 21:00 به 22:00 تغیر داده تا پلیس بتواند ترافیک را بهتر مدیریت کرده و شهروندان نیز بتوانند در تصمیم گیری های خود بهتر عمل کرده و قبل از ساعت اعلامی به مقصد برسند.

وی گفت: حجم ترافیکی که در این ساعات در تهران شاهد آن هستیم امید است با اجرای ساعت جدید رفع و رفع گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1473

به "محدودیت تردد شبانه در تهران را از ساعت 21 به 22 تغییر دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت تردد شبانه در تهران را از ساعت 21 به 22 تغییر دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید