ماجرای بی اطلاعی معاون حقوقی استقلال از پرونده شفر و استراماچونی چیست؟

به گزارش مجله عکسها، معاون حقوقی باشگاه استقلال میگوید اطلاعات جدیدی در خصوص پرونده شفر و استراماچونی نیست و همان مسائلی که قبلا توسط مسئولان استقلال گفته شده بود، سر جای خودش باقی است.

ماجرای بی اطلاعی معاون حقوقی استقلال از پرونده شفر و استراماچونی چیست؟

به گزارش مجله عکسها، روز دوشنبه اسدالله مقدم معاون حقوقی باشگاه استقلال پس از خروج از ساختمان با مجله عکسها روبرو شد و تمایلی برای مصاحبه نداشت. گفته شده بود که مقدم در پاسخ به سوالی درباره پرونده شفر و استراماچونی اظهار بی اطلاعی کرده است.

اسدالله مقدم معاون حقوقی باشگاه استقلال در گفت و گو با مجله عکسها، درباره این مساله اظهار کرد: وقتی که مجله عکسها آمدند و گفتند که میخواهیم صحبت کنیم، من به آن ها گفتم که اطلاعات جدیدی ندارم که در اختیار شما قرار دهم. بعضی ها اخلاق و اصل کارشان را رعایت نمی کند و با وجود این مساله چه باید کرد؟

او ادامه داد: قطعا وقتی کسی مسئولیتی را قبول می کند، باید از کیفیت کار مطلع باشد. در این یک ماه گذشته من از زبان آدم های مختلف در باشگاه درباره این پرونده ها صحبت هایی را شنیدم. من روز دوشنبه وقتی گفتم اطلاعات جدیدی ندارم، یعنی غیر از صحبت هایی که از طرف افراد مختلف باشگاه مطرح شده، اطلاعات جدیدی برای گفتن نیست که توضیح داده شود. حالا چه فرقی می کند به جای مقدم یک نفر دیگری در باشگاه این ها را مطرح کرده باشد؟

مقدم در پایان گفت: همه دغدغه این را دارند که مسائل باشگاه را حل کنند و هر کسی به نوبه خودش فعالیت هایی را در راستای ارتقای باشگاه انجام می دهد. فقط باید محیط آرام باشد تا مسئولان استقلال بتواند کارشان را جلو ببرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1206

به "ماجرای بی اطلاعی معاون حقوقی استقلال از پرونده شفر و استراماچونی چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ماجرای بی اطلاعی معاون حقوقی استقلال از پرونده شفر و استراماچونی چیست؟" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای بی اطلاعی معاون حقوقی استقلال از پرونده شفر و استراماچونی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید