فرامرزیان: 86 درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده است

به گزارش مجله عکسها، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت 86 درصد اعتبارات به فدراسیون ها اطلاع داد.

فرامرزیان: 86 درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده است

به گزارش مجله عکسها و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان در جلسه مشترک روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان گفت: از فدراسیون ها انتظار داریم بستر لازم برای حسابرسی تعهدی را فراهم نمایند و این موضوع تا سرانجام سال الزامی است. تا الان فقط چند فدراسیون این بستر را فراهم نموده اند.

وی اضافه نمود: پیرو تاکید دولت برای مکاتبات بدون کاغذ و گسترش دولت الکترونیک از چند فدراسیون باقیمانده هم انتظار داریم سیستم مکاتبات بدون کاغذ خود را مثل سایر فدراسیون ها راه اندازی نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: تاکنون 86 درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده ولی گزارش های لازم به تفکیک سرفصل به وزارت ورزش ارسال نشده است تا امکان پرداخت مرحله بعد مهیا گردد.

فرارمزیان در سرانجام بیان کرد: تاکنون دو مرحله یاری 5 میلیاردی به هیئت های استانی واریز شده است که باید گزارش وصول و نحوه استفاده آن ارائه گردد و پرداخت مرحله سوم منوط به ارسال این گزارش است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 182

به "فرامرزیان: 86 درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرامرزیان: 86 درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید