شادی پس از گل ممنوع شد

به گزارش مجله عکسها، به گزارش بیلد، رقابت های بوندسلیگا بعد از وقفه دو ماه از هفته آینده ادامه پیدا خواهد نمود.

شادی پس از گل ممنوع شد

ادامه رقابت های بوندسلیگا با اتخاذ تدابیر بهداشتی شدید برگزار خواهد شد تا جایی که علاوه بر آن که تماشاگران حق ورود به استادیوم ها را ندارند باید فضای ایزوله هم برای برگزاری بازی ها مهیا گردد و مدام از بازیکنان و کادر فنی تست گرفته گردد.

طبق اعلام روزنامه بیلد شادی گل هم ممنوع شده است؛ تا جایی که بازیکنان بعد از گلزنی نمی توانند دست بدهند یا همدیگر را در آغوش بگیرند بلکه تنها می توانند که آرنج و پا های همدیگر را به هم زنند تا این گونه شادی گل داشته باشند.

روزنامه بیلد نوشت که بازیکنان بعد از تعویض شدن هم طبق معمول نمی توانند با هم دست بدهند؛ همچنان که انداختن آب دهان به داخل زمین ممنوع است و حتی قبل از بازی هم دریافت عکسی تیمی ممنوع شده است.

یکی دیگر از تصمیم های جدیدی که برگزارنمایندگان رقابت های بوندسلیگا گرفته اند این است که باید بازیکنان نیمکت نشین وقتی روی نیمکت قرار می گیرند باید از ماسک استفاده نمایند و فاصله فیزیکی را به خوبی رعایت نمایند، اما مربی می تواند در صورتی که کنار زمین باشد از ماسک استفاده نکند تا به خوبی سخنان خود را به بازیکنان منتقل کند.

از فصل جاری رقابت های بوندسلیگا 10 هفته دیگر باقی مانده است و بایرن مونیخ با اختلاف 4 امتیازی نسبت به نزدیک ترین تعقیب نماینده خود در صدر جدول رده بندی جای دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1086

به "شادی پس از گل ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شادی پس از گل ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید