خاتمه سریالی که ضبطش 27 ماه طول کشید

به گزارش مجله عکسها، ضبط موسیقی و تدوین سریال جشن سربرون به تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی که تصویربرداری آن 27 ماه طول کشیده است به خاتمه رسید.

خاتمه سریالی که ضبطش 27 ماه طول کشید

به گزارش ایرنا، حسن نجاریان، تهیه نماینده جشن سربرون در خصوص تازه ترین شرایط این سریال می گوید: تصویربرداری سریال جشن سربرون 27 ماه به طول انجامید و دی ماه سال گذشته بود که در شهرک غزالی و بیابان های خاوران ضبط مان تمام شد. پس از آن مراحل پس فراوری با قدرت پیگیری شده و اکنون ضبط موسیقی استودیویی و بعلاوه تدوین جشن سربرون به اتمام رسیده است.

او اضافه کرد: تا به امروز چند بار قرار بود پخش سریال از تلویزیون شروع گردد، اما بروز بعضی مسائل، پخش را به تاخیر انداخت هرچند باعث شد مدت زمان بیشتری برای کار بر روی مجموعه داشته باشیم.

به گفته تهیه نماینده جشن سربرون با هماهنگی سیمافیلم، مخاطبان به زودی شاهد پخش این سریال خواهند بود.

حسین محجوب، محمود پاک نیت، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک میرزایی، مهران نائل، جواد قامتی، ابراهیم برزیده، سیامک اشعریون، پرویز بزرگی، علی جاویدفر، محمد حاج حسینی، فرشید صمدی پور، محمدرضا راد، حسن محمودی، مجتبی واشیان، امیر کسارنژاد، ساقی عسگری، سارا اشتری، امیر زمستانی، سودابه علیپور، نجات علی مرادی، سیامک حلمی، آرمین ترکمندی، علی حسن ناصری، ذبیح ذبیح پور، علی نجاریان، زهرا برومند، ایوب دمان، امیر نداف فر، عباس براری، رضا درم کزین، ابوالفضل حاجی علیخانی، مجید یاراحمدی، مهران هادی، جواد عاقبت بین، حسن زارع، محمودرضا بهرامی، علی عطایی، سیامک نظری، مرتضی ستارپور، محمد نادرخانی، فیروز حیدرزاده، سجاد مومنی، رضا سیدی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

در خلاصه داستان جشن سربرون چنین آمده است: بهادر، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه سرخو رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه ها خاموش شده است تا این که سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختر زیبا و کم سن وسال بهادر می آید. غافل از این که این دختر قرار است به عقد پسرعمویش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می نماید. زخم های کهنه سرباز می نمایند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می نمایند. درگیری ابعاد بزرگتری می یابد و بهادر کوشش بزرگی را شروع می نماید...

سریال 58 قسمتی جشن سربرون به سفارش سیما فیلم فراوری شده است و به روایت دوران قبل از مشروطه می پردازد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2314

به "خاتمه سریالی که ضبطش 27 ماه طول کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه سریالی که ضبطش 27 ماه طول کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید