زنده شدن مرده نسیم شهری بعد از مرگ تکذیب شد

به گزارش مجله عکسها، مدیرعامل سازمان دارالسلام اسلامشهر، گفت: زنده شدن یک مرد نسیم شهری ،بعد از مرگ در دارالسلام اسلامشهر واقعیت ندارد.

زنده شدن مرده نسیم شهری بعد از مرگ تکذیب شد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، مسلم مولایی مدیرعامل سازمان دارالسلام اسلامشهر دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر، اظهار کرد :خبر زنده شدن یک فرد فوت شده در دارالسلام اسلامشهر کذب بوده و حقیقت ندارد.

وی با تکذیب خبر منتشره در فضای مجازی، گفت: حوالی ساعت 20 امشب هشتم دی ماه جاری بستگان یک متوفی، جسد پیرمرد 63 ساله را که چند ساعت قبل در نسیم شهر فوت شده و گواهی فوت وی توسط پزشک صادر شده بود، را برای تدفین به دارالسلام اسلامشهر انتقال داده و با توجه به اینکه مراسم تدفین در این ساعات شب امکان پذیر نبوده، جنازه به سردخانه انتقال داده و نگهداری می گردد.

مدیرعامل سازمان دارالسلام اسلامشهر بیان نمود :متأسفانه در حین انتقال جسد به سردخانه یکی از بستگان مرحوم ظاهراً متوجه حرکت از جسد می گردد و گمان می نماید که مرده دارای نبض است و بدون خارج کردن جنازه از کاور، اقدام به فیلمبرداری و پخش در فضای مجازی می نماید.

مولایی با اشاره به این که جسد با حضور بستگان به داخل سردخانه منتقل شده است ،اعلام نمود: جنازه این پیرمرد 63 ساله در حال حاضر در داخل سردخانه نگهداری می گردد و قطعا اگر علائم جزئی مبنی بر زنده بودن فرد متوفی وجود داشت، مراتب ضمن هماهنگی با مراجع ذی ربط برای احیاء و مداوای وی ، اقدامات لازم انجام می شد.

در پی انتشار فیلمی نامشخص در فضای مجازی، که در حال انتقال جسد داخل کاور به سردخانه اسلامشهر را نشان می دهد، بستگان متوفی ادعای زنده شدن فرد فوت شده را کردند که با توضیحات مدیرعامل دارالسلام این خبر تکذیب شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1513

به "زنده شدن مرده نسیم شهری بعد از مرگ تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنده شدن مرده نسیم شهری بعد از مرگ تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید