حضور مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در نمایشگاه بین المللی مجازی کتاب سئول 2020

به گزارش مجله عکسها، به گزارش خبرنگاران ،نمایشگاه بین المللی کتاب سئول که هر سال در ماه ژوئن برگزار می شد، متأثر از ویروس کرونا به تعویق افتاد و از امروز (آدینه 25 مهرماه 99) در قالب برنامه های آنلاین و آفلاین شروع به کار کرد.

حضور مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در نمایشگاه بین المللی مجازی کتاب سئول 2020

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

نمایشگاه کتاب سئول با انتخاب شعار (Entanglement) به معنی درگیری و گرفتاری به شیوع ویروس دنیای کرونا نگاه خاص و ویژه ای داشته و با استفاده از پلتفرم نمایشگاه به شناخت زیبایی های این معضل دنیای و اخلاق همزیستی مسالمت آمیز با آن می پردازد.

کشور روسیه به عنوان مهمان ویژه در این دوره از نمایشگاه به صورت مجازی حضور دارد و مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران نیز به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران همچون سال های گذشته در این رویداد فرهنگی حضور یافته است.

ازجمله فعالیت های این مؤسسه در اولین نمایشگاه کتاب مجازی سئول می توان به معرفی صنعت نشر ایران، معرفی نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی آثار حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و معرفی سایت Books from Iran (محتوی 1900 عنوان کتاب به همراه چکیده انگلیسی) اشاره نمود.

همچنین در بخش رویدادهای مجازی نیز این مؤسسه ویدئو کلیپ هایی در مورد معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و طرح حمایتی گرنت بارگذاری نموده است.

نمایشگاه کتاب سئول برای فعالان حرفه ای حوزه نشر در سراسر دنیا فرصتی را به وسیله بورسیه های تخصصی فراهم نموده تا بتواند با حضور در این نمایشگاه به تقویت مبادلات بین المللی نشر بپردازند.

همچنین نمایشگاه کتاب سئول برنامه های ویژه ای را به صورت آنلاین برای شرکت کنندگان در مورد بازاریابی و تبادل حق نشر از تاریخ 30 مهر ماه تا 2 آبان برگزار خواهد نمود.

این نمایشگاه توسط وزارت فرهنگ و ورزش و دنیاگردی و اتحادیه ناشران برگزار و حمایت می گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1349

به "حضور مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در نمایشگاه بین المللی مجازی کتاب سئول 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در نمایشگاه بین المللی مجازی کتاب سئول 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید