بازدید امیر خانزادی از ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش

به گزارش مجله عکسها، فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) مستقر در انزلی، از قسمت های مختلف این یگان بازدید کرد.

بازدید امیر خانزادی از ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش

به گزارش گروه سیاسی مجله عکسها، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، صبح امروز با حضور در ناوگان شمال نداجا، ضمن دیدار صمیمانه با فرماندهان و کارکنان منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع)، آمادگی رزمی، تاکتیکی و عملیاتی یگان های این منطقه را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه با حضور در ناوتیپ سطحی منطقه چهارم دریایی، ضمن بازدی از یگان های شناور، حضور مقتدرانه ناوگان شمال در بزرگترین دریاچه بسته جهان را بسیار مهم و قابل اهمیت برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: دریای خزر دریای صلح و دوستی است و ما می توانیم تاکتیک های نظامی خدرا را با همسایگان خود در این محدوده به اشتراک بگذاریم و آمادگی کامل جهت توسعه روابط بین کشو های همسایه و دوست را داریم.

امیر دریادار خانزادی بهترین و مؤثرترین مؤلفه در بازدید های میدانی را افزایش سطح آمادگی رزمی و تجربه خواند و افزود: به اشتراک گذاشتن تمام تجربیات فردی و سازمانی در همه ابعاد در هنگام بحران می تواند بسیار راه گشا و موثر باشد.

وی همچنین با حضور در صنایع دریایی شهید تمجیدی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح، ضمن بازدید از پروژ های در حال ساخت و تعمیر، از نزدیک در جریان مراحل بازسازی و تجهیز ناو دماوند 2 قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 19 خرداد 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1031

به "بازدید امیر خانزادی از ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید امیر خانزادی از ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید