استراماچونی را هم قبول نداری استاد؟

به گزارش مجله عکسها، خوب است همین الان یورگن کلوپ را از نیمکت لیورپول بکنیم بیاوریم خدمت تان؟ انصافا اگر به فرض محال همین اتفاق هم بیفتد، شما باز یک بامبول جدید برای غر زدن به جان طرف پیدا می کنید؟

استراماچونی را هم قبول نداری استاد؟

آدم از صمیم قلب دلش می خواهد به موهای سفید و سابقه درخشان این آدم احترام بگذارد و به همین خاطر است که معمولا از نقد معاف می گردد، اما اصرار به اشتباه انتها حوصله همه را سر می برد.

به گزارش بانک ورزش، حسن روشن امروز دوباره در تلویزیون حرف هایی زده که آدم باورش نمی گردد از دهان یک فوتبالیست قدیمی و خبره بیرون آمده باشد. آقای فقط من خوبم که در زمان حضور ایوانکوویچ یکی از معدود منتقدان مستمر او بود، حالا یک بار دیگر تز معروفش در خصوص اینکه برانکو مربی نیست را تکرار نموده و اخراج زودهنگام او از الاهلی عربستان را هم سند اثبات ادعایش دانسته است.

اصلا به فرض که هیچی بار برانکو نبود، اما تحت هر شرایطی اخراج یک مربی بعد از فقط پنج بازی یک رفتار احمقانه است و هر کسی هم که به این رفتار احمقانه استناد کند، در حقیقت به دانش و خرد خودش بی احترامی نموده است. اصل گناه برانکو از نظر مدیران شاهکار الاهلی این بود که در لیگ قهرمانان به الهلال باخت؛ الهلالی که بعدش الاتحاد و السد ژاوی را هم برد و الان فینالیست شده. حالا برانکو هیچی، روشن به خودی ها هم رحم نمی کند. کاش لااقل هوای استقلالی ها را داشت تا خیال مان راحت گردد مثل خیلی ها وسواس رنگ دارد، اما آنها را هم بی رحمانه می زند. روشن از روز اول حضور وینفرد شفر گفت او را دلال ها آورده اند و همین امروز هم دوباره این ادعا را تکرار نموده است. خب برادر، شما یک مربی و بازیکن حرفه ای در فوتبال امروز جهان نشان بده که ایجنت یا دلال نداشته باشد. این درست که لامروت ها و حرام خورها گاهی گنجشنک رنگ ننموده را جای قناری می اندازند به ما، اما به هر حال همه مربیان دلال دارند و دلال ها هم برای آنها دنبال بازار کارند.

استاد، استراماچونی را هم از قلم نینداخته و گفته: اگر خوب بود چرا دو سال بیکار ماند. امان بده، بگذار این یک نفر کارش را بکند پدر جان؛ خب مربی ایتالیایی با سابقه راهنمایی اینترمیلان اگر کار داشت، مگر سرش درد می کرد با شندرغاز بیاید ایران؟ خوب است همین الان یورگن کلوپ را از نیمکت لیورپول بکنیم بیاوریم خدمت تان؟ انصافا اگر به فرض محال همین اتفاق هم بیفتد، شما باز یک بامبول جدید برای غر زدن به جان طرف پیدا می کنید؟ چرا با این حرف های بی منطق کاری می کنید که جملات درست تان هم نادیده گرفته گردد و ضرب و زهرش از بین برود؟ به ما که رحم نکردید، به اسم خودتان رحم کنید لااقل!

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 588

به "استراماچونی را هم قبول نداری استاد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی را هم قبول نداری استاد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید