8 دلار برای دریافت تیک آبی توئیتر!

به گزارش مجله عکسها، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، این درحالی است که او سعی دارد اتکای عایدی شبکه اجتماعی به تبلیغات را کاهش دهد و از سوی دیگر سرویس های اشتراکی را ارتقا دهد.

8 دلار برای دریافت تیک آبی توئیتر!

او در توئیتی نوشت: سیستم فعلی اشراف زاده و دهقان توئیتر برای افرادی که تیک آبی ندارند، کارآمد نیست. قدرت برای مردم! تیک آبی به ازای 8 دلار در ماه!.

او در ادامه اضافه نموده بود این قیمت درهر کشور برحسب قدرت خرید مردم متناسب سازی می گردد.

تیک آبی کنار نام کاربر در شبکه اجتماعی او بدان معنا است که توئیتر مالکیت فرد یا شرکت بر حساب کاربری مذکور را تایید می نماید. در حال حاضر این شبکه اجتماعی برای بیشتر کاربران آن رایگان است.

به گفته مدیر ارشد اجرایی تازه توئیتر مشترکان دارای تیک آبی در این شبکه اجتماعی می توانند به قابلیت اولویت در پاسخ دهی، منشن و جستجو دست یابند و بعلاوه می توانند ویدئوها و کلیپ های صوتی طولانی تری پست نمایند.

ماسک هفته گذشته توئیتر را به قیمت 44 میلیارد دلار خرید و اکنون سعی دارد جای پای خود را در این شرکت تثبیت کند. به همین علت چندتن از مقامات ارشد شبکه اجتماعی را اخراج نموده است.

در این میان ساراپرسونت مدیر تبلیغات توئیتر روز سه شنبه خاطرنشان کرد هفته گذشته از سمت خود استعفا داده و همین امر عدم قطعیت بیشتری برای آگهی دهندگان ایجاد نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2262

به "8 دلار برای دریافت تیک آبی توئیتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 دلار برای دریافت تیک آبی توئیتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید