7 بازیگر هالیوود که شباهت زیادی به نقش معروف خود دارند

به گزارش مجله عکسها، اما شاید برای آن ها بازی کردن در فیلم ها و سریال هایی که در آن خودشان باشند، راحت تر باشد.

7 بازیگر هالیوود که شباهت زیادی به نقش معروف خود دارند

برای بازیگر ها به تصویر کشیدن شخصیتی کاملاً متفاوت از آنچه خود در زندگی واقعی هستند، احتمالاً لذتبخش است.

اما شاید برای آن ها بازی کردن در فیلم ها و سریال هایی که در آن خودشان باشند، راحت تر باشد.

جنا اورتگا: ونزدی در ونزدی (Wednesday)

جنا اورتگا نقش اصلی سریال ونزدی را برعهده دارد، شخصیتی بر اساس نقشی به همین نام در فیلم خانواده آدامز (Addams Family). ونزدی سریالی ماورایی کمدی است و اورتگا در آن نقش دختری با افکار سیاه و تاریک و توانایی های فراطبیعی را بازی می نماید.

حالا اورتگا فاش نموده شباهت های زیادی میان او و شخصیت ونزدی وجود دارد. او در اینباره گفته: من عاشق چیز هایی هستم که یک کمی ناخوشایندند، چیز هایی که در آن ها دقیق تر می شوی، اصلاً قشنگ نیستند. من عاشق چیز های آزاردهنده ام. او خود را آدمی عجیب و غریب توصیف نموده است.

آدام سندلر در تقریباً تمام فیلم هایش

کارنامه بازیگری آدام سندلر مملوء از شخصیت هایی معمولی و غیرپیچیده است. او برای کمدین شدن کوشش زیادی کرد و وقتی بالاخره توانست رویایش را محقق کند، دیگر مسئله ای با بازی در نقش آدم های معمولی نداشت. هدف او خنداندن مردم است. او یک بار گفته بود: نام من آدام سندلر است. استعداد ویژه ای ندارم. خوش قیافه هم نیستم. ولی مولتی میلیونرم

بسیاری از سکانس های سریال دوستان در فیلمنامه وجود نداشتند و متیو پری بداهه پردازی های زیادی داشت، بنابراین او در واقع خودش بود. پری در واقعیت بسیار شوخ طبع است و زبان پر کنایه ای دارد؛ بنابراین شباهت زیادی به نقشش، چندلر دارد.

متیو پری: چندلر در دوستان (Friends)

بسیاری از سکانس های سریال دوستان در فیلمنامه وجود نداشتند و متیو پری بداهه پردازی های زیادی داشت، بنابراین او در واقع خودش بود. پری در واقعیت بسیار شوخ طبع است و زبان پر کنایه ای دارد؛ بنابراین شباهت زیادی به نقشش، چندلر دارد.

اِما واتسون: هرماینی گرنجر در هری پاتر (Harry Potter)

اِما واتسون در ابتدا فکر می کرد شخصیت هرماینی با آنچه او در زندگی واقعی بود تفاوت زیادی دارد. او در اینباره گفته: اول می گفتم من مثل هرماینی نیستم، اهل مُدم و از او خیلی باحال ترم. ولی بالاخره به مرحله پذیرش رسیدم. واقعیت این است که ما اشتراکات زیادی داریم. تفاوت های واضحی بین مان هست، اما از جهات زیادی هم خیلی شبیهش هستم. دیگر در برابر این موضوع مقاومت نمی کنم!

رفاه اجتماعی برای هر دوی آن ها مهم است، هر دو بااستعداد و کتاب دوست اند، به جای مدرسه در خانه درس خوانده اند و دوستان وفاداری هستند؛ و البته پدر و مادرشان هم جادوگر نیستند.

جنا فیشر: پم بیزلی در اداره (The Office)

شخصیت پم در سریال اداره مسئول پذیرش است. به گفته جنا فیشر میان او و پم تفاوت هایی وجود دارد، اما در یک چیز باهم مشترک اند. گرچه پم کمتر بلند پرواز و باانگیزه است، اما هر دو باید دفاع از خودشان را یاد می گرفتند.

فیشر دراینباره گفته: من پشت میز های قسمت پذیرش می نشستم و درباره روزی که بازیگر خواهم شد خیالبافی می کردم. پم هم مانند فیشر همواره آرزو داشت این آزادی را پیدا کند تا توانایی های هنری اش را نشان دهد.

آماندا سیفرید: سوفی در ماما میا (Mamma Mia)

آماندا سیفرید می گوید شباهت های زیادی میان او و سوفی وجود دارد: منظورم این است که هر دو، نسخه هایی از من محسوب می شوند. سوفی آنی عمل می نماید و بی فکر است و هنوز واقعاً خودش را نمی شناسد، اما دوست دارد امتحان کند و بفهمد.

با این حال در فیلم بعدی یعنی ماما میا! دوباره آغاز کنیم (Mamma Mia! Here We Go Again) سیفرید دیگر شباهتی میان خودش با این نسخه از سوفی نمی بیند: حالا یک جور هایی می داند که کیست؛ و دارد کاری را می نماید که دوست دارد و ترسی ندارد.

رایان رینولدز: وید ویلسون در ددپول (Deadpool)

میان رایان رینولدز و شخصیت وید در ددپول شباهت های زیادی وجود دارد. رینولدز در زندگی واقعی شخصیت شوخی طبعی دارد و طنزش از جنس کلامی است. هر دوی آن ها به شوخ طبعی شان در موقعیت های سخت مشهورند.

رینولدز و اسکارلت جوهانسون زمانی با یکدیگر زن و شوهر بودند و جوهانسون حالا نقش بیوه سیاه را برعهده دارد که با شخصیت وید رابطه عاشقانه داشت. بنابراین، زمانی زن زندگی رینولدز و وید هم یکسان بوده. علاوه بر این، هم رینولدز و هم وید دوست دارند با خودشان شوخی نمایند و خودشان را دست بیاندازند.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 12 دی 1401 بروزرسانی: 12 دی 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2287

به "7 بازیگر هالیوود که شباهت زیادی به نقش معروف خود دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 بازیگر هالیوود که شباهت زیادی به نقش معروف خود دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید