17 کیلومتر کانال کشی در معابر

به گزارش مجله عکسها، شهردار منطقه 17 گفت: در سال گذشته پروژه شبکه جمع آوری آب های سطحی در سطح معابر منطقه 17 نزدیک به 17 کیلومتر طول در 70 معبراجرا شده است که این موضوع کاهش قابل توجه مشکل آب گرفتگی معابر را در پی داشته است.

17 کیلومتر کانال کشی در معابر

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، داود لطفی شهردار منطقه 17 با اعلام این خبر گفت: یکی از چالش ها از گذشته، موضوع روان آب های سطحی ناشی از بارش نزولات جوی است که این موضوع مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفته است و توانسته ایم در محدوده شهرداری منطقه 17 با اجرای نزدیک به 17 کیلومتر طول کانال جمع آوری آب های سطحی مشکل آبگرفتگی معابر را رفع کنیم.

او افزود: عملیات شبکه جمع آوری آب های سطحی شامل اجرای کانیو کتابی، کانیو جانبی، نهر روسی و تک جدول که طی سال 99 در بیش از 70 معبر عملیاتی شده است.

شهردار منطقه17 افزود: اجرای این عملیات از ابتدای دی ماه سال 98 شروع شده و تا انتها سال 99 بیش از 22هزار و 100 متر طول اجرای شبکه جمع آوری آب های سطحی در سطح منطقه صورت پذیرفته است که حجم قابل توجهی از 22 هزار متر طول در سال 99 به اجرا رسیده است.

لطفی به بعضی از معابری که تحت اجرای این عملیات قرار گرفته اشاره نمود، گفت: درخیابان شهید قدرت پاکی و کوچه های فرعی آن، کوچه های خیابان شهید فریدون احمدی، کوچه های خیابان مهمان نوازان، کوچه های خیابان عبید زاکانی، خیابان تشیع، خیابان زمزم، خیابان نیک نفس، خیابان اکبر زاهد، کوچه های خیابان مسجد، خیابان فرخنده و ...مورد اجرا قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1674

به "17 کیلومتر کانال کشی در معابر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "17 کیلومتر کانال کشی در معابر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید