مشارکت 8 تیم خوزستانی در مسابقات بسکتبال دسته اول کشور

به گزارش مجله عکسها، مجتبی پیر عباسی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه مرحله نخست رقابت های دسته اول باشگاه های کشور با حضور 39 تیم در هفت گروه در دو منطقه شمال و جنوب برگزار می شود، اظهار کرد: تیم های استان خوزستان در منطقه جنوب قرار گرفتند که در سه گروه مقابل حریفان خود قرار می گیرند.

مشارکت 8 تیم خوزستانی در مسابقات بسکتبال دسته اول کشور

وی با بیان اینکه استان خوزستان میزبانی این رقابت ها را بر عهده دارد، افزود: نفت امیدیه، خانه بسکتبال بهبهان، مهروبان نوین ماهشهر، حدادی اهواز، پژوهان ماهشهر، پیشرو اهواز، گاز خوزستان و پترونوین ماهشهر کنندگان خوزستان در این مسابقات هستند.

پیر عباسی با بیان اینکه مرحله نخست این رقابت ها از شانزدهم آذرماه به مدت سه روز برگزار می شود، مطرح نمود: حضور این تعداد تیم از یک استان در مسابقات بسکتبال باشگاه های کشور بی سابقه است که این مسئله می تواند به رشد و پیشرفت ورزشکاران خوزستان کمک شایانی کند.

رئیس هیئت بسکتبال خوزستان از برگزاری مسابقات دسته اول بانوان باشگاه های کشور نیز خبر داد و افزود: دو تیم بانوان از استان خوزستان نیز در این رقابت ها شرکت می کنند.

به گزارش خبرنگاران، در سرانجام مرحله نخست مسابقات بسکتبال دسته اول باشگاه های کشور از هر گروه دو تیم به مرحله دوم رقابت ها صعود می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1437

به "مشارکت 8 تیم خوزستانی در مسابقات بسکتبال دسته اول کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت 8 تیم خوزستانی در مسابقات بسکتبال دسته اول کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید