محاکمه خواننده رپ به اتهام قتل عمد

به گزارش مجله عکسها، پرونده خواننده رپ با صدور کیفر خواست 100صفحه ای به اتهام قتل عمدی پدرخوانده اش، برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

محاکمه خواننده رپ به اتهام قتل عمد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، حمیدرضا 27ساله متهم است 24مرداد سال 96 در جریان درگیری با شوهر مادرش در خانه شان در خیابان ملاصدرا باعث مرگ وی شد.

او در جریان تحقیقات گفت: با مقتول رابطه خوبی داشتم، اما او با مادرم بدرفتاری می کرد. آن روز متوجه دعوای دوباره آنها شدم و فهمیدم مادرم را کتک زده که از این موضوع ناراحت شدم و به خانه آنها رفتم. میان ما درگیری رخ داد و و او را هل دادم که به دیوار یا کمد برخورد کرد.

کارشناسان پزشکی قانونی بعد از سه بار آنالیز پرونده اعلام کردند متهم پرونده 50درصد در مرگ مقصر است. 50درصد مرگ به خاطر بیماری های مرد سالخورده بوده است.

بعد از گزارش پزشکان، متهم توانست با سپردن وثیقه 600 میلیون تومانی تا روز دادگاه از زندان رجایی شهر آزاد گردد.

با دستور ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران قرارشد هیات 11نفره پزشکی قانونی درباره علت مرگ مرد کشته شده اعلام نظر نمایند بنابراین در ادامه آنها نظر دادند بیماری زمینه ای فرد فوت شده و نیز اقدامات ناشی از درگیری فیزیکی که او روز حادثه داشته می تواند باعث مرگ وی شده باشد.

این در حالی بود که حمید صفت در آخرین جلسه بازپرسی که چندی پیش در دادسرای جنایی تهران برگزارشد ، مطرح کرد با آن مرد مشاجره داشته اما با وی درگیر نشده و از بیماری مقتول خبرنداشته و نمی خواسته او فوت کند. حمید در ادامه اتهام قتل عمد را رد کرد.

در ادامه بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران برای حمید، اتهام مباشرت در قتل عمدی را در نظر گرفت.

این در حالی است که چند روز پیش پرونده با صدور کیفرخواستی 100صفحه ای که مورد تایید محسن اختیاری، نماینده دادستان در دادسرای جنایی تهران قرار گرفته بود، به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. به این ترتیب متهم به زودی به اتهام قتل عمدی محاکمه می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1496

به "محاکمه خواننده رپ به اتهام قتل عمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاکمه خواننده رپ به اتهام قتل عمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید