فال روزانه 04، 03، 1399

به گزارش مجله عکسها، فال روزانه 1399.03.04

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 4 خرداد به جهان آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، شانس به شما روی می آورد و فرصت های شغلی و عاشقانه به سمت تان سرازیر می گردد. پس خودتان را برای یک سال پر از هیجان و موفقیت آماده کنید. اگر می خواهید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید، توانایی های خود را در زمینه های مختلف افزایش دهید. اگر مجرد هستید، یک ماه بعد، شاید هم زودتر، عشق در خانه شما را خواهد زد. اگر چه فردی خیلی اجتماعی نیستید و بیشتر اوقات تنهایی را ترجیح می دهید، اما اگر بتوانید روابط عاطفی خود را در چنین سالی گسترش دهید، موفقیت های بی شماری به دست خواهید آورد.

فال روزانه 04، 03، 1399

احساس می کنید که امروز، روز شما نیست، به همین دلیل به دنبال شرایطی می گشت تا کمی حالتان را دگوگون و شما را از این فضا دور کند. شاید فکرش را نکنید، اما در همین شریط که احساس ناامیدی می کنید، شانس با شماست و دست به هر کاری بزنید، موفقیت به سمت تان می آید. پس بهتر است به دنبال هدف های اصلی زندگی تان باشید و به سمت آن ها قدم بردارید. شجاعت کلید موفقیت شماست. برای خودتان یک برنامه دقیق بریزید و طبق آن پیش روید.

امروز از نظر احساسی و رمانتیک بودن تغییر نموده اید. هر چه بیشتر خود و احساسات تان را رها کنید، شادتر خواهید بود و انرژی مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد. تنها مشکل این است که نیرویی گاهی شما را از حرکت باز می دارد. شاید این مانع مسئولیتی باشد که شما برای خود و کارهایتان قائلید. بهتر است فعلا تنها تمرکزتان را بر آنچه نای قلب تان می گوید بگذارید و باقی کار ها را به روز های بعد موکول کنید. واقعیت همواره هست به همین دلیل اکنون که تخیلات تان فوران نموده، آن ها را در اولویت بگذارید.

تا جایی که می توانید تمرکزتان را بر وظایفی که باید امروز انجام دهید، بگذارید. اخیرا زمان برایتان به تندی می گذرد و احساس می کنید که زمان کافی برای به سرانجام رساندن کارهایتان را ندارید. برای رهایی از این استرس سعی کنید ساعاتی را با عشق زندگی تان در مکانی رمانتیک بگذرانید. شاید در ابتدا فکر کنید که نمی توانید در حال حاضر خودتان را در این موقعیت قرار دهید و ذهن تان را درگیر عشق و عاشقی کنید، اما کمی که پیش بروید می فهمید که این تنها راه رهایی از استرس های کنونی برای شماست.

وسط یک دو راهی قرار گرفته اید. یکی از راه ها شما را وسوسه نموده است تا راستا زندگی تان را به سمتش تغییر دهید، اما چیزی که در حال حاضر باید به آن توجه کنید تعادل میان این دو راه است. سعی کنید هر دو راستا را به طور همزمان طی کنید. ممکن است در اواسط راه عشق زندگی تان حواس شما را پرت و کمی سرعت تان را کند کند، اما تمرکز خود را از دست ندهید و تا انتهای راستا و موفقیت نهایی پیش روید. خبر خوبی به زودی دریافت می کنید که ارزش یه جشن کوچک را دارد.

استرس و نگرانی نه تنها شما بلکه اطرافیان تان را نیز درگیر خود نموده است. بعضی ها به دنبال ایجاد ثبات برای زندگی شان هستند و بعضی دیگر به دنبال راهی برای خلاصی از تنش های مدام روزمره. شما در شرایطی مابین این دو گروه قرار گرفته اید و بدتر از همه این است که نمی دانید دقیقا چه می خواهید. اگر سعی کنید که مسائل را خیلی جدی و سخت نگیرد، همه چیز آنطور که می خواهید پیش خواهد رفت. چند روزی است از عشق زندگی تان غافل شده اید، بد نیست امشب در مکانی آرام با او قرار بگذارید و کمی خوش بگذرانید.

از این که اطرافیان تان ناگهان انقدر رمانتیک شده اند، تعجب نموده اید. اگر شما هم به خودتان بیشتر توجه کنید، می بینید که این اتفاق برای شما هم افتاده است. شاید این نشانه ایست تا به شما ثابت کند که زندگی زوایای مختلفی دارد. اگر فردی تک بعدی هستید که تمام وقت خود را صرف کار یا حتی درس گذاشته اید، بد نیست کمی هم به زمینه های دیگری مانند روابط عاطفی تان توجه نشان دهید. آنوقت خواهید دید که زندگی زیباتر از آن است که فکر را می کنید.

آنچه امروز خوشحالتان می نماید، ثبات و یک ساختار محکم در زندگی تان است. بد نیست گاهی همه چیز را رها کنید و به سرنوشت اجازه دهید تا شما را به آن سمتی که می خواهد ببرد، اما اگر شل بگیرید، ممکن است افسار زندگی از دست تان در برود و کنترل امور را از دست دهید. اگر هدفی بلند مدت برای زندگی تان ندارید، از همین امروز قلم و کاغذی به دست بگیرید و آرزو های خود را هر چند دور یادداشت کنید. اگر راهی را که در پیش گرفته اید طبق برنامه پیش ببرید، موفقیت شما سریع تر حاصل خواهد شد.

اگر مراقب کلامی که به زبان می آورید نباشید، استرس به سمت تان هجوم و شما را نابود خواهد نمود. نیرو هایی شما را به جهات مختلف می کشانند، سعی کنید تمرکز خود را تحت هر شرایط حفظ کنید و تنها از موقعیت های مختلف، تحربه کسب کنید. روی دیگران نیز حساب باز نکنید، زیرا هر کسی تنها به فکر منافع خودش است. پایبندی به سنت ها می تواند یاری شایانی به شما کند. راهی را که خودتان فکر می کنید درست است، پیش بگیرید و تا رسیدن به موفقیت در آن ثبات داشته باشید.

سرتان را بالا بگیرید و به اطراف نگاهی بیاندازید. اگر احساس می کنید که اطلاعات شما کافی است و تصمیم درست را گرفته اید، باز هم دست نگه دارید و بار دیگر شرایط را بسنجید. اگر فکر می کنید که یک راه شما را به موفقیت می رساند، اشتباه نموده اید. شما باید از ترکیب راستا هایی که در مقابل تان واقع شده است، برای خود یک راه بسازید. ممکن است در اوایل راستا موانع زیادی بر سر راهتان قرار گیرد، اما هر چه بیشتر پیش روید، لذتی که می برید، بیشتر خواهد شد.

یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان در رابطه با شما ساز ناکوک می زند و همین موضوع ممکن است میان تان را شکراب کند. حال زمان آن است که به طور جدی بنشینید و با او تبادل نظر کنید. شما باید به رابطه خود ثبات و ساختاری محکم دهید و گرنه به زودی از هم می پاشد. اگر میان خوشگذرانی و مسائل مهم تر رابطه تعادلی برقرار کنید، دعوا ها و دلگیری های شما نیز کاهش خواهد یافت. مدت هاست منتظر پولی هستید، خبر خوب این است که به زودی آن را به دست می آورید.

درست زمانی که فکر می کنید به تمام مسائل سرو سامان و به کارهایتان نظم داده اید، عشق از راه می رسد و کاسه کوزه شما را بهم می ریزد. این اتفاقا تمرکز شما را از بین می برد و تنها چیزی که بدان می اندیشید، عشق تان است. این شرایط هم می تواند خوب باشد و هم بد، ر واقع بستگی به خود شما دارد که آن را چگونه ببینید. فقط یادتان باشد که وجود هر دوی آن ها در زندگی تان لازم است. کلید موفقیت شما این است که میان آن ها تعادل برقرار کنید.

قلب تان به شدت می زند، اما نمی خواهید به روی خودتان بیارید، زیرا از عاشقی گریزانید. شاید این احساس شما به دلیل تجربه های تلخ گذشته است، اما به شما پیشنهاد می کنیم که گذشته ها را رها نموده و در زمان حال زندگی کنید. زندگی شما دچار یک روزمرگی کسل بار شده است، اما عشق می تواند آن را دگورگون نموده و هیجان را به زندگی تان راه دهد. پس بهتر است در مقابل آتشی که در قلب تان شعله ور شده، مقاومت نکنید. خبر های خوب در راه است.

منبع: برترین ها
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1177

به "فال روزانه 04، 03، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 04، 03، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید