تخریب چاه قدیمی و محبوس شدن فردی در آن

به گزارش مجله عکسها، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تخریب یک چاه قدیمی و گرفتار شدن فردی در آن خبر داد.

تخریب چاه قدیمی و محبوس شدن فردی در آن

سیدجلال ملکی در گفت وگو با خبرنگاران، در این باره اظهار کرد: ساعت 18:38 دقیقه عصر امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه به محل واقع در شهر ری، خیابان غیوری اعزام می شود.

او ادامه داد: محل حادثه، حیاط یک منزل قدیمی یک طبقه بود که چاهی در آن وجود داشت. بر اساس گزارش ها مالک ساختمان که فردی حدودا 60ساله و سبک وزن بود، بر روی دهانه این چاه ایستاده بوده که موزاییک های روی آن به یکباره تخریب شده و فرد به عمق ده متری چاه سقوط می کند.

ملکی گفت: آتش نشانان با توجه به این که امکان تخریب مجدد چاه وجود داشت با رعایت ایمنی کافی به چاه وارد شده و این فرد را در شرایطی که مصدومیت شدیدی هم نداشت از چاه خارج کرده و برای بررسی شرایط جسمانی به اورژانس تحویل دادند. این عملیات ساعت 19:37 دقیقه به انتها رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از شهروندانی که در منازل شان چاه های قدیمی وجود دارد تقاضا کرد که به شرایط این چاه ها رسیدگی کنند به طوری که یا دهانه چاه محکم شود یا آن را کور کنند.

او گفت: در ایام بارندگی اگر ایرادی در دهانه چاه وجود داشته باشد ممکن است دیواره شسته شود و تخریب شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 975

به "تخریب چاه قدیمی و محبوس شدن فردی در آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب چاه قدیمی و محبوس شدن فردی در آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید