تور ایتالیا ارزان: با تور مجازی به پورتو ونه ره ایتالیا سفر کنید

به گزارش مجله عکسها، پورتو ونه ره یک کومونه بسیار زیبا با چشم انداز های دیدنی در ایتالیا است که در این مطلب، از قاب تورهای مجازی به آن سفر می کنیم.

تور ایتالیا ارزان: با تور مجازی به پورتو ونه ره ایتالیا سفر کنید

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

جهانیی که در آن زندگی می کنیم، مملو از منظره ها و دیدنی هایی است که می توانیم کنار آن ها بایستیم و عکس بیندازیم؛ اما باید این مورد را در نظر بگیریم که حتی اگر تمامی این دیدنی های نفس گیر کنار هم جمع شوند، بازهم نمی توانند پکیجی کامل مثل سرزمین ایتالیا را پدید آورند! شاید برایتان جالب باشد که بدانید ایتالیا بیش از صد منظره و منظره دیدنی دارد. دیدنی هایی که بیشترشان از منظر جهانی در بین جهانگرد ها شهره هستند و بعضی از آن ها هم که در روستاهای کوچک ایتالیایی وجود دارند؛ به وسیله گردشگران کنجکاو کشف و به جهان معرفی می شوند. منطقه های مثل چینگوتره و پورتو ونه ره که در برابر سایر دیدنی های سرزمین چکمه، کمتر معروفند؛ اما به میزان آن ها و شاید حتی بیشتر، زیبا و نفس گیر هستند.

استان یا کومونه (استان به ایتالیایی) پورتو ونه ره (Portovenere) در سال 1997 در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شد. این منطقه در قسمت غربی خلیج لا اسپیه نزا قرار می گیرد؛ خلیجی که به خلیج شاعران مشهور است. سه منطقه فتزانو (Fezzano)، لا گراتزیه (Grazie) و پورتو ونه ره و سه جزیره پالماریا (Palmaria) تینو (Tino) و تینه تو (Tinetto) همگی در قرن یک پیش از میلاد مسیح کشف شدند. پورتو ونه ره جایی است که در آن می توانید از منظره هایی پرتعداد لذت ببرید. کنار منظره های زیبا و دیدنی های تاریخی، داشتن آب وهوای مطبوع و سایر رسومی که مختص به شهرهای ایتالیایی است، پورتو ونه ره را به یک مقصد مجذوب نماینده برای گردشگران تبدیل نموده اند. همراه ما باشید تا در تازه ترین قسمت از تورهای مجازی، به پورتو ونه ره سفر می کنیم.

نام پورتو ونه ره به احترام یکی از معبدهای این منطقه، روی آن گذاشته شده است. این معبد که معبد ونوس نام داشت، در قرن پنجم پس از میلاد با یک کلیسای رومی جایگزین شد. این معبد در قرن دوازدهم بازسازی شد و این بار، معماری گوتیک ایتالیایی که با حالت های تاریک و سایه روشن های خاص خودش، در آن سال ها به یکی از استانداردهای معماری و ساختمان سازی بدل شده بود. طی آن سال ها و در منطقه پورتو ونه ره، یک معبد با نام ژوپیتر هم وجود داشت که در سال 1098 با کلیسای سنت لاورنس که آن هم یک کلیسای رومی بود، جایگزین شد. این کلیسا و معبدها، این روزها به مهم ترین جاهای دیدنی ایتالیا بدل شده اند و آفرینش منظره های این استان را تحت تاثیر قرار می دهند.

قلعه خانواده دوریا یکی دیگر از بناهای تاریخی پورتو ونه ره است. این بنا در سال های مابین قرن 12 تا 16 بنا شد. خانواده دوریا یکی از خانواده های قدیمی منطقه است که در این قلعه زندگی می کرد.

روستای لا گراتزیه یکی دیگر از منطقه ها استان پورتو ونه ره است. این روستا هم دارای پیشینه تاریخی است که بیشترا به قرون وسطی مربوط می گردد. کلیسای Our Lady of the Graces که در قرن 14 میلادی بنا شد، یکی از دیدنی های مهم این روستا است. خرابه های شکل گرفته در سال های قرن یکم پیش از میلاد مسیح نیز از جمله بقایای تاریخی این روستا به حساب می آیند. روستای فیتزانو هم مثل لا گراتزیه، در منطقه پورتو ونه ره قرار گرفته است و بیشتر دیدنی های آنجا هم به اعماق تاریخ مربوط می گردد؛ کلیسای John the Baptist که در سال 1740 میلادی تاسیس شد، یکی از مهم ترین بناهای جهانگردی این روستا است. بنایی که حالا بازسازی هم شده است.

علاوه بر دیدنی های تاریخی، پورتو ونه ره ایتالیااز جاذبه های جهانگردی طبیعی هم بهره می برد؛ جاذبه هایی پرتعداد که جهانگرد های زیادی را سرگرم می نمایند. غارها، زیردریایی های متروک، و منطقه ها سبز و جنگلی فراوانی که در و مابین جزیره های مجاور این کومونه قرار گرفته اند، پورتو ونه ره را از منظر بهره گیری از زیبایی های طبیعی، غنی ساخته اند. در ادامه و به وسیله قسمتی که در ابتدای مطلب واقع شده است، می توانید به واسطه تور مجازی از این منطقه زیبا بازدید کنید. خبرنگاران به صورت روزانه مطالب مختلفی را با موضوع تورهای مجازی و سفرهای تصویری منتشر می نماید. اگر به این جنس از مطالب علاقه مند هستید، بازدید روزانه را از خبرنگاران از قلم نیاندازید.

منبع: کجارو / airpano.com
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2089

به "تور ایتالیا ارزان: با تور مجازی به پورتو ونه ره ایتالیا سفر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: با تور مجازی به پورتو ونه ره ایتالیا سفر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید