اینستاگرام تردز به زودی برای درهم شکستن توییتر از راه می رسد

به گزارش مجله عکسها، زومیت: بر اساس آنچه در اپ استور آیفون آمده، اپلیکیشن اینستاگرام تردز پنجشنبه این هفته در دسترس قرار می گیرد.

اینستاگرام تردز به زودی برای درهم شکستن توییتر از راه می رسد

اینستاگرام تردز (Instagram Threads) که از سوی متا به عنوان رقیب توییتر توسعه داده شده است در تاریخ 6 جولای 2023 (15 تیر 1402) منتشر می گردد. به گزارش ورج، صفحه نسخه آیفون اینستاگرام تردز در اپ استور در دسترس نهاده شده است.

اینستاگرام تردز در حالی روی اپ استور قرار می گیرد که شنبه این هفته برای مدت زمانی کوتاه در گوگل پلی نیز رؤیت شده بود. در همان زمان اولین اسکرین شات های رسمی تردز در دسترس نهاده شد و اکنون شاهد اسکرین شات های باکیفیت تر و واضح تری هستیم.

در توضیحات اپ استور درباره اینستاگرام تردز آمده است: با تردز، حرف های بیشتری بزنید؛ اپلیکیشن مکالمه محور متنی اینستاگرام. تردز جایی است که جوامع گردهم می آیند تا درباره همه چیز حرف بزنند، از موضوعاتی که امروز به آن ها اهمیت می دهید تا چیزهایی که فردا ترند خواهند شد.

اینستاگرام در ادامه توضیحات اپ استور می گوید: صرف نظر از علاقه مندی هایتان، می توانید آن موضوع را دنبال کنید و مستقیماً به تولیدکننده های محبوبتان و سایر افرادی که به همان چیزها علاقه مند هستند متصل شوید. بعلاوه می توانید فالوورهایی وفادار برای خود بسازید و ایده ها، عقاید و نوآوری هایتان را با جهان در میان بگذارید.

اسکرین شات های منتشرشده نشان می دهند که می توان با بهره گیری از نام کاربری اینستاگرام، در تردز لاگین کرد. بعلاوه حساب هایی را که در اینستاگرام فالو نموده اید، می توانید در اپلیکیشن تازه پیدا کنید. رابط کاربری اینستاگرام تردز عملکرد مشابه توییتر، مستودان و بلواسکای دارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 تیر 1402 بروزرسانی: 14 تیر 1402 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2368

به "اینستاگرام تردز به زودی برای درهم شکستن توییتر از راه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام تردز به زودی برای درهم شکستن توییتر از راه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید