اقدام جالب روس ها برای حضور تیم های ایرانی در 2 تورنمنت بین المللی در قفقاز و مسکو

به گزارش مجله عکسها، فدراسیون کشتی روسیه برای اینکه دو تیم ایرانی در دو مسابقه پیش روی آنها در این کشور حضور پیدا کند حاضر شد تمام هزینه های مربوط به اعزام تیم ایرانی را پرداخت کند.

اقدام جالب روس ها برای حضور تیم های ایرانی در 2 تورنمنت بین المللی در قفقاز و مسکو

به گزارش مجله عکسها، روس ها در ماه آینده (آذر ماه) برگزارنماینده دو جام بین المللی هستند، یکی جام جایزه بزرگ آلانز که نیمه آذرماه در ولادی قفقاز برگزار خواهد شد و دیگری نیز جام آلرُسا که 10 و 11 آذر ماه در مسکو به انجام خواهد رسید.

فدراسیون کشتی روسیه از دو تیم ایرانی دعوت نموده که در این رقابت ها حضور پیدا نمایند. آنها گفتند که هزینه اقامت و پرواز رفت تیم ایران را نیز پرداخت خواهند کرد اما با توجه به مسائل مالی فدراسیون کشتی ایران و سنگین بودن سفرهای ارزی، فدراسیون گفت تنها در صورتی می توانند در این رقابت ها شرکت نمایند که روس ها کلیه هزینه های اعزام را بپردازند.

به گفته مازیار رضایی نماینده رسمی فدراسیون کشتی روسیه در ایران، روس ها در نهایت با این موضوع موافقت کردند و با تقبل کلیه هزینه های دو تیم ایرانی، دو جام آلانز و آلرُسا در ولادی قفقاز و مسکو با شرکت کشتی گیران ایرانی برگزار خواهد شد.

به نظر می رسد تیم منتخب کشتی ایران و نفرات برتر قهرمان کشوری کشتی آزاد در این رقابت ها حضور پیدا نمایند. حبیبی: کادرفنی تیم ملی از سومی دنیا راضی نبود، شکست در ثانیه های آخر معضل کشتی ایران شده است

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 160

به "اقدام جالب روس ها برای حضور تیم های ایرانی در 2 تورنمنت بین المللی در قفقاز و مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام جالب روس ها برای حضور تیم های ایرانی در 2 تورنمنت بین المللی در قفقاز و مسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید