افشای بند جنجالی در قرارداد سرمربی تراکتور

به گزارش مجله عکسها، روز گذشته بود که مدیران باشگاه اسپورتینگ خیخون در لیگ دسته دوم اسپانیا سرمربی این تیم را اخراج کردند. رسانه های اسپانیایی از همان روز گذشته خبر دادند پاکو خمز سرمربی فعلی تیم فوتبال تراکتور یکی از گزینه های جدی برای راهنمایی تیم خیخون محسوب می گردد.

افشای بند جنجالی در قرارداد سرمربی تراکتور

خمز ارتباط خوبی با مالکان فعلی باشگاه خیخون دارد و همین موضوع برآورد ها برای حضور این مربی در لیگ دسته دوم اسپانیا را افزایش داد. البته باشگاه تراکتور شب گذشته تاکید نمود که خمز با بازگشت به ایران، به کارش در این تیم در لیگ برتر ادامه خواهد داد.

باشگاه تراکتور امروز هم یک گزارش تصویری ویژه از حضور خمز در تمرین تراکتور منتشر و تا حدودی خیال طرفداران خود را راحت کرد. البته هنوز خمز به واکنشی به این خبرها نداشته است اما تصاویر تمرین امروز نشان می دهد که او به صورت جدی عملکرد بازیکنانش را زیر نظر دارد.

این در حالی است که دنی زیرزو یکی از روزنامه نگاران اسپانیایی در گفتگویی مدعی شد خمز گزینه مورد علاقه خیخون محسوب می گردد؛ اگرچه تا شب گذشته مذاکره و تماسی با او صورت نگرفته است.

این خبرنگار بعلاوه تاکید نمود که خمز مسئله ای برای جدایی از تراکتور ندارد و بندی از قرارداد این مربی اسپانیایی را فاش کرد: بندی در قرارداد با تراکتور وجود دارد که به او -خمز- اجازه می دهد -با باشگاه های دیگر- مذاکره کند و به تیم دیگری برود.

به این ترتیب در صورتی که خمز در هر زمانی بخواهد از جمع پرشورها جدا گردد، قراردادی که تراکتور با این مربی بسته به او این امکان را می دهد تا به صورت قانونی با تیم های مدنظرش مذاکره کند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 دی 1401 بروزرسانی: 28 دی 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2296

به "افشای بند جنجالی در قرارداد سرمربی تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای بند جنجالی در قرارداد سرمربی تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید